Ekonomi

PTT emeklinin acil nakit para ihtiyacına son veriyor! Düşük faizli, kefilsiz, şartsız, 80.000 TL para yatırıyor

Emekliye PTT’den müjde. Acil Nakit paraya ihtiyacı olan emekli için tam 80.000 TL ödeme hazır. Başvuru yapanın hesabına hemen geçiyor. 15 Kasım tarihine kadar başvuru yapmak için geç kalmayın.

PTT emeklinin acil nakit para ihtiyacına son veriyor! Düşük faizli, kefilsiz, şartsız, 80.000 TL para yatırıyor. Milyonlarca emeklinin nakit ihtiyacı PTT aracılığı ile çözülüyor. PTT, düşük faizli kefilsiz şartsız kredi imkanı ile emeklilerin tüm sorunlarını çözüyor.36 ay vade seçeneği ile sağlanan düşük faizli kredi kampanyasına başvurular 15 Kasım tarihine kadar devam ediyor. Tüm emekliler başvuru yapabiliyor, kredi notu yüksek olanlar ödemeden yararlanıyor.

Ekonomik kriz döneminde acil nakit ihtiyacı olan Milyonlarca kişi bankaların yolunu tutmaya devam ediyor. Maddi anlamda hayatını devam ettirmekte güçlük çeken emeklilere ise en cazip teklif PTT’den geldi. PTT, düşük faizli emekli kredisi kampanyası ile emeklinin tüm ihtiyaçlarına çözüm olmaya devam ediyor. 80 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacımız için PTT’den 36 ay vadeli Kredi alabilirsiniz.

FAİZ ORANLARI DÜŞÜRÜLDÜ

PTT emekli kredisi kampanyası kapsamında emekli ödediği kredinin faiz oranlarını resmen dibe indirdi. Sadece %2.69 kredi faiz oranı ile 36 ay vadeli nakit almak mümkün. Emekliler ihtiyaçlarına göre başvuru yapabiliyor. PTT aktif bank işbirliği ile yapılan kredi kampanyasından SSK, Bağkur ya da memur emeklisi olmak fark etmiyor. Başvuru formunu PTT den ya da aktif banka internet sitesinden bulabilirsiniz. Formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekiyor ve doğru bilgi vermeniz şart. Bunun yanında diğer bankalar 50.000 TL üstü kredilerde 24 ay vade sunarken PTT 36 ay vadeli olarak kredi kullandırıyor. O yüzden PTT’nin düşük faizli kredi kampanyası emekliler için avantajlı görünüyor.

BAŞVURU İÇİN GEÇ KALMAYIN

Düşük faizli PC emekli kredisi kampanyasında başvurulardan sınırlı sayıda kabul ediliyor.15 Kasım tarihine kadar devam eden başvurular için geç kalmayın. En yakın PTT şubesine TC kimlik kartınızda giderek ya da aktif bankın internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca PTT’nin kredi kampanyası kapsamında istediğiniz kadar limit de başvuru yapmak ve üç ay Ödeme erteleme seçeneğinden faydalanmak mümkün.

PTT düşük faizli kredi kampanyasında başvuru şartları da belli oldu. Türkiye cumhuriyeti Vatandaşı olmak, emekli olmak, 60 yaşın üstünde olmak, kredi notu banka politikalarına uygun olmak aranan şartlar arasında yer alıyor. Ayrıca kredi kapsamında 262 TL kredi tahsis ücreti talep ediliyor.

Başa dön tuşu