Ekonomi

PTT nakit ihtiyacı olanların derdine derman oluyor! Düşük faizli, kefilsiz, şartsız ve 36 ay vadeli 80.000 TL nakit hemen veriliyor

PTT’den 80.000 TL düşük faizli kredi desteği geldi. Acil nakit ihtiyacı olan bunu kaçırmasın. 36 ay vadeli kefilsiz şartsız nakit para anında hesapta.

PTT nakit ihtiyacı olanların derdine derman oluyor! Düşük faizli, kefilsiz, şartsız ve 36 ay vadeli 80.000 TL nakit hemen veriliyor. Ekonomik sıkıntılar son dönemlerde vatandaşları bunalıma sürüklerken acil nakit ihtiyacı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar için çare bankaların yolunu tutmakta. Bu konuda çok önemli bir duyuru PTT’den geldi. Son dönemlerde Aktif Bank ile yaptığı işbirlikleri ile çok konuşulan PTT bu defa vatandaşın acil nakit ihtiyacına ilaç oluyor. Nakit para ihtiyaçlarınız için kredi kullanmak istiyorsanız PTT’nin 80.000 tl düşük faizli kredi kampanyası tam size göre. PTT şubelerinden ya da online bankacılık üzerinden başvuru yaparak kefilsiz şartsız düşük faizli nakit para alabilirsiniz. PTT düşük faizli kredi kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Ekonomik kriz sebebiyle acil nakit ihtiyacı olan birçok vatandaş bankaların yolunu tutuyor. Ancak son dönemlerde kredi faiz oranları da son derece yüksek Bu sebeple vatandaşlar düşük faizli kredi veren bankaları araştırıyor. Bu konuda emekliler için PTT’den duyuru geldi. PTT düşük faizli emekli kredisi kampanyası başladı ve ay sonuna kadar devam edecek. Başvuru yapan emekliler kefilsiz şartsız 80.000 TL kredi alma şansına sahip olacak. Üstelik PTT düşük faizli kredi kampanyasında vade 36 ay oluyor. Yani 80.000 TL nakit kredi kullananlar 36 ay vadeli olarak ödeyebiliyor.

PTT’DEN DÜŞÜK FAİZLİ EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI

PTT son dönemlerde Aktif Bank ile yaptığı işbirlikleri ile adından söz ettiriyor. Şimdi de PTT ve Aktif Bank arasında yapılan protokol doğrultusunda emeklilere düşük faizli kredi fırsatı geldi. Başvuru yapan emekliler PTT’den 80.000 TL’ye varan düşük faizli kredi alma şansına sahip olacak. Üstelik kefil şartı da bulunmuyor yani doğrudan T.C. kimlikle başvuru yaparak anında nakit para alabiliyorsunuz.  Ancak PTT’nin bu konudaki tek şartı maaşıızı taşıyarak PTT aracılığı ile almanız.

Ayrıca PTT’den alacağınız düşük faizli kredi kampanyasında vade seçeneği 36 ay olarak belirlendi. PTT emekli kredisi faiz oranı ise yüzde 2.69 oldu.

PTT EMEKLİYE PROMOSYON FIRSATI

PTT’den emekli maaşını taşıyan Emeklilere promosyon fırsatı da var. 300 TL ve üstü maaş alan emekliler PTT aracılığı ile maaşlarını almaya başlamaları halinde taban ücret üzerinden promosyon fırsatını yakalıyor. yani PTT emekli müşterilerine hem promosyon alma fırsatı sunuyor Emre düşük faizli kredi kullandırıyor.

Başa dön tuşu