Ekonomi

PTT’den emekliye ikramiye dopingi! Hemen 3600 TL verilecek, kimlik kartıyla başvuru yetiyor

PTT’den emekliye müjdeli haber geldi. Kimlik kartı ile başvuru yapan emekliye anında 3600 TL maaş promosyonu ödenecek. PTT emekli promosyonu hakkında detaylar haberimizde…

PTT’den emekliye ikramiye dopingi! Hemen 3600 TL verilecek, kimlik kartıyla başvuru yetiyor. Maaşını PTT’den alan emekli yaşadı. TC kimlik kartı ile PTT şubesine giden ve 3 yıllık taahhüt imzalayan emeklilere binlerce lira karşılıksız ödeme verilecek. PTT emekli promosyonu kampanyası kapsamında 3 bin 600 TL nakit ödeme veriliyor. Emeklilere ek koşulsuz ve karşılıksız olarak verilen promosyonda tek şart imza atmak. Hemen promosyon sözleşmesini imzalayan emeklinin hesabına ödeme 3 gün içinde veriliyor.

Emekli maaşını PTT’ye taşıyan emekliye müjde geldi. Türkiye genelinde tüm emekliler için geçerli olan kampanya kapsamında SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisi fark etmeden maaşını PTT’ye taşıyan tüm emeklilere karşılıksız ve geri ödemesiz nakit promosyon veriliyor. PTT emekli promosyon kampanyası konusunda eleştirilere kulak verdi ve nihayet büyük kampanya başladı. 3 yıl boyunca PTT’den emekli maaşı alacak olanlara verilecek promosyon 3.600 TL oldu. İşte PTT emekli promosyon kampanyasının ayrıntıları…

PTT EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR MU?

Bankaların ödediği emekli maaş promosyonu gibi PTT’den de promosyon imkanı geldi. Maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca PTT’de kalma sözü veren emeklilere 31 Ocak 2023 tarihine kadar işlem yapmaları halinde verilecek maaş promosyonu 3.600 TL oldu. PTT, bankalar gibi maaşa göre promosyon ödemesi yapmıyor. Herkese standart maaş promosyonu veriliyor. PTT’nin promosyon kampanyası 4 Ocak 2023 tarihinde başladı.

PTT emekli maaş promosyonunu AktifBank iş birliği ile veriyor. Kampanyaya katılmak isteyen emeklilerin kredi kartı alma imkanı da oluyor. İsterseniz maaş promosyonuna ek olarak PTT emekli kredisi başvurusu da yapabilirsiniz.

HESABA 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE GEÇİYOR

PTT’den emekliye verilecek promosyon miktarı 3 iş günü içinde hesaplara geçiyor. 3 yıllık peşin olarak ödenen promosyon ücreti, sadece bir imza karşılığında veriliyor. Yani maaşını PTT’ye taşıyan ve taahhüt sözleşmesini imzalayan emekliler hemen PTT hesaplarından ödemeyi alabiliyor.

MAAŞINIZI PTT’YE NASIL TAŞIYABİLİRSİNİZ?

Maaşını PTT’ye taşımak isteyenler en yakın şubeye giderek başvuru yapabilir. Aynı zamanda e-devlet şifresi alarak da maaşınızı PTT’ye taşımak mümkün. Son olarak SGK İl müdürlüklerine Dilekçe ile başvuru yapanlar da maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Maaşınıza bağlı Kredi ya da kredi kartı gibi ödemeniz varsa onları da PTT’ye aktarma şansına sahipsiniz.

PTT’den aldığınız promosyondan vazgeçmek istememiz durumunda ise iade bedelini ödedikten sonra vazgeçebilir ya da maaşınızı başka bir bankaya taşıyabilirsiniz.

Başa dön tuşu