Ekonomi

PTT’den nakit parası olmayana 30.000 TL destek! Öyle bir kampanya yaptı ki duyan kuyruğa girecek

Düşük faizli kredi yarışına PTT’de dahil oldu. Tüm bankaları kıskandıracak yeni kampanyaya imza atan PTT kefilsiz şarjsız 30.000 TL kredi veriyor.

PTT’den nakit parası olmayana 30.000 TL destek! Öyle bir kampanya yaptı ki duyan kuyruğa girecek. Merkez Bankası faizleri tek haneye indirirken bankaların hala kredi faizlerinin yüksek tutması geçtiğimiz günlerde tepki çekmişti. Bunun üzerine bankalara müdahalede bulunan Merkez Bankası’nın bu hamlesi ile birlikte kredi faiz oranları düştü. Bankalar arasında düşük faizli kredi yarışı başlarken bir hamlede PTT’den geldi. PTT, başvuru yapanlara Hızlı ve kolay şekilde düşük faizli kredi imkanı sunacak. PTT düşük faizli kredi kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

PTT’den milyonlarca vatandaşa büyük hizmet başlıyor. Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar başvuru yapmaları durumunda teminatsız kefilsiz ve şarjsız düşük faizli kredi alabilecek. PTT ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 30.000 TL’ye kadar olan başvurularınızda koşul ya da şart istemiyor. Faiz oranlarını da güncelleyen PTT bankalarla yarış haline girdi. Başvuru şartlarının yerine getiren herkes PTT’den kolay Kredi alabiliyor. PTT düşük faizli kredi kampanyasının tüm ayrıntıları ortaya çıktı. İşte PTT kredi başvuru şartları ve detaylar…

NAKİT İHTİYACI OLAN HERKES OLABİLİR

Acil Nakit paraya ihtiyacı olan ve başvuru yapan herkes PTT’den düşük faizli kredi desteği alabilir. Bankalara oranla çok daha düşük faiz oranları uygulayan PTT, 30.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor Üstelik de 36 aya Varan taksit imkanı sağlıyor. PTT düşük faizli kredi kampanyası kapsamında herhangi bir kefil ya da şart istenmiyor. Hatta emekliler maaşlarını da PTT’ye getirmeleri durumunda düşük faizli kredi fırsatlarının yanında emekli maaş promosyonu alma şansına da sahip oluyor. Dilerseniz sadece 30.000 TL değil şartlara uymanız durumunda 40 ve 50.000 TL kredi desteği de alabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI NETLEŞTİ

PTT düşük faizli kredi kampanyasında başvuru şartları da netleşti. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, 18 yaşından büyük olan, Düzenli gelir bulunan herkes Ptt’den kredi alma imkanına sahip oluyor. PTT kredi kampanyası kapsamında vade sayısı 24 36 48 ay olarak değişebiliyor. kullandığınız Kredi miktarına göre kredi faiz oranı belirleniyor. Ayrıca kredi faiz oranı belirlenirken Kredi notunuzda önem taşıyor.

PTT kredi başvuruları PTT şubelerinden yapılıyor. Başvuru yapmak için T.C kimlik kartınızla birlikte PTT şubesine gitmeniz ve başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Başa dön tuşu