Ekonomi

QNB Finansbank’tan müşterisi olana 50.000 TL anında kredi!

QNB Finansbank müşteri ol kampanyaları kapsamında ses getirecek bir kampanyaya imza attı. QNB Finansbank müşterisi olan herkese 50.000 TL düşük faizli kredi imkânı tanıdı. Peki, kaç ay vade yapılıyor, faizleri ne kadar? Hepsinin detayları haberimizde…

QNB Finansbank kampanyaları kapsamında ses getirecek bir kampanyaya imza attı. QNB Finansbank müşterisi olan herkese 50.000 TL düşük faizli kredi!

QNB Finansbank yeni müşterilerine özel bomba bir kampanya başlattı. İlk defa QNB Finansbank müşterisi olan kişiler 50.000 TL krediyi düşük faizle ve 24 ay vadeli alacak. Enflasyon ortamında kredi çekerek yatırım yapmak isteyen vatandaşlar krediye dair araştırmalar yapıyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi veriyor mu? Finansbank kredi notu kaç olmalı? Finansbank hemen kredi veriyor mu? Soruları sıklıkla arama motorlarında tıklanıyor. Hepsinin yanıtı haberimizde…

QNB FİNANSBANK 50.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI!

QNB Finansbank’tan 50.000 TL düşük faizli kredi alabilmeniz için, şubeye dahi gitmenize gerek yok. QNB Mobil’i indirip kolayca üye olabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra yapılacak görüntülü görüşmeyle artık QNB Finansbank müşterisi olursunuz.

QNB Finansbank müşterisi olmanın avantajları

Ücretsiz bir şekilde EFT  / FAST işlemleri yapabilirsiniz.

QNB Finansbank düşük faizli 50.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Yatırımlarınıza günlü %26 faiz alabilirsiniz

Peki, 50.000 TL ihtiyaç kredisinin şartları neler;

Kampanyaya özel farklı bir şart bulunmamakta, bankanın ilk defa müşterisi olmanız ve kredi notunuzun bu krediye yeterli olması gerekiyor. En önemli husus ise QNB Mobil üzerinden görüntülü görüşerek başvuru yapmanız.

QNG Finansbank 50.000 TL yeni müşteri kampanyasının faizi %1,39 ve 24 ay vade imkanı bulunuyor.

FİNANSBANK KREDİ NOTU KAÇ OLMALI!

Banka tarafından özel bir puan belirtilmemiştir. Ancak genel olarak banka ürünlerinden faydalanabilmek için ödeme tablonuzda problem olmamalı ve kredi notunuz 1.100 puandan düşük olmamalı. Eğer puanınız 1.100’den düşük ise biraz yükselterek QNB Finansbank 50.000 TL kredisine başvurmanız şansınızı arttırır.

QNB FİNANSBANK HEMEN KREDİ VERİYOR MU?

QNB Finansbank yeni müşterilerinin başvurularını hızlıca değerlendirip hemen olumlu mu ya da olumsuz mu olduğunu bilgilendiriyor. Başvurusu onaylanan müşterilerin kredileri hemen hesaplarına aktarılıyor.

Başa dön tuşu