Ekonomi

QNB yine yaptı yapacağını! Kredi kampanyasına başvur, 10 bin TL anında cebinde!

QNB yeni bir kredi kampanyasını duyurdu! Hemen başvur anında 10 bin TL’yi cebine at. İşte kredi kampanyası hakkında merak edilen tün detaylar…

QNB yine yaptı yapacağını! Kredi kampanyasına başvur, 10 bin TL anında cebinde! Artan ekonomik kriz v enflasyon oranları vatandaşa günden güne daha zor sıkıntılar yaşatıyor. Vatandaş nakit para ihtiyacında oldukça sorun yaşıyor. Çareyi ise bankaların yapmış olduğu kredi kampanyalarında arıyor. Bu çerçevede QNB’den ilaç gibi bir kredi kampanyası geldi. Hemen başvur, anında 10 bin TL’yi cebine at!

Bankalar emeklilere ve memurlara yapmış olduğu ikramiye yarışının ardından bu sefer de kredi konusunda yarışa girdi. Ancak bu yarışta galip olan QNB olacak gibi duruyor. Başlattığı kredi kampanyasına hemen başvur, anında 10 bin TL’yi cebinde bul! QNB’nin kredi kampanyası ve başvuru şartlarında merak edilen tüm detaylar…

DÜŞÜK FAİZLE PARAN ANINDA CEBİNDE

Nakit ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çeken vatandaşlar, QNB’nin başlattığı kredi kampanyasıyla bayram etmeye başladı. Düşük faizli kredi ödemesi için hemen başvur ve 10 bin TL anında cebinde! Ayrıca geri ödeme şartlarında da bazı değişiklikler yaparak iyileştirme sağlayan QNB Finansbank, kampanya detaylarını açıkladı. İşte kampanyanın merak edilen şartları…

NAKİT SIKINTISI DİYE BİR SORUN KALMAYACAK

QNB Finansbank, vatandaşların nakit sıkıntısı çektiği bu dönemde 5 ayrı kredi kampanyasıyla birlikte adından sıkça söz ettirmeyi başardı! Finansbank konuyla alakalı kampanyalarını tek tek halk için tanıtırken; 7 gün içerisinde başvuru yapanların ‘Kredi Tanış’ kampanyasından faydalanabileceğini duyurdu. Bu çevrede ayrıcalıklı faiz oranlarından faydalanabilir ve ihtiyacınız kadar ödeme miktarından yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz!

Ayrıca bu fırsatların yanında geçtiğimiz yılda ihtiyaç kredisi ve hazır kredi seçeneklerinden yararlanmayan müşteriler için; yeni bir kampanya hazırlığının tamamlandığını duyurdu.

KREDİ KULLANMAYANLAR AVANTAJLARINI DEĞERLENDİRİYOR

Finansbank yeni kampanyalar hakkında açıklama yaparken geçtiğimiz yıl kredi fırsatlarından yararlanmayan müşterileri de unutmadı. Bu çerçevede Finansbank; ‘Kampanya Genel Amaçlı Krediler’ başlığı altında yeni kampanya hakkında merak edilen detayları açıkladı.

Konuyla alakalı detaylı bilgi alabilmek için QNB Finansbank resmi internet sitesi üzerinden ya da en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu