Ekonomi

Raflara dizildi, gören üçer beşer alıyor! O market ayçiçek yağı fiyatlarına kısa süreli indirim yaptı

O markette kısa süreli ayçiçek yağı indirimi başladı. Raflara gelen ürünler kapış kapış gidiyor. Stoklarla sınırlı ucuz ayçiçek yağı kampanyasını kaçırmayın.

Raflara dizildi, gören üçer beşer alıyor! O market ayçiçek yağı fiyatlarına kısa süreli indirim yaptı. Ayçiçek yağı indirimi bekleyenlere müjdeli haber bu sabah verildi. O Market sınırlı sayıda ayçiçek yağında indirim yaptı. 5 litre Ayçiçek yağı sadece 135 TL’ye düştü. Diğer marketlerin yarı fiyatına satılıyor Sakın bu indirimi kaçırmayın. Ancak ürünler stoklarla sınırlı kampanya da sadece 3 gün geçerli. Ucuz ayçiçek yağı almak için acele edin.

PTT AVM peş peşe indirimli ürünlerini sıralamaya devam ediyor. son dönemlerde ekonomik fiyatları ile dikkatleri çeken ve vatandaşın en çok tercih ettiği online alışveriş sitesi haline dönüşen PTT AVM’de ayçiçek yağı indirimi Bugün başladı. Ucuz ayçiçek yağı alma fırsatını kaçırmak istemeyenler elini çabuk tutsun Çünkü kampanya sadece 3 gün geçerli. 5 litre ayçiçek yağı 135 TL den raflara geldi. PTT AVM’den ucuz ayçiçek yağı almak için online sipariş de verebilirsiniz. PTT AVM güncel ayçiçek yağı fiyatları ve detaylar haberimizde…

AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARINA DEV İNDİRİM

Ayçiçek yağı indirimi bekleyen tüketiciye Müjdeli Haber. PTT AVM yılın ilk fırsatını yayınladı. Çılgın bir kampanyaya imza atan PTT AVM de ayçiçek yağı 135 TL fiyatı ile raflarda yerini aldı. Ayrıca çoklu alımlarda daha da uygun fiyat garantisi var. Kampanyaları ile tüm marketleri geride bırakan PTT AVM’nin ürünleri stoklarla sınırlı bizden söylemesi. ayçiçek yağı fiyatlarını görenler ikişer üçer alıyor. Bu indirim sınırlı için de geçerli. Sadece 3 gün sürecek kampanyadan faydalanmayı ihmal etmeyin.

İNTERNET SİTESİNDEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

PTT AVM TMO 5 litre ayçiçek yağı 135 TL fiyatı ile satışa sunuluyor. Aynı zamanda ikili alımlarda 270 TL, 4’lü alımlarda ise ayçiçek yağı fiyatı 540 TL oluyor. PTT AVM de sadece TMO ayçiçek yağı ürünlerinde değil Tüm markaların çeşit çeşit litrede ürünlerinde büyük indirim var. Kampanya 3 gün için geçerli o sebeple bu süre içerisinde PTT AVM adresini ziyaret ederek Siparişinizi vermeniz gerekiyor.

Son dönemlerde adeta bir market zinciri gibi çalışan ve piyasanın neredeyse yarı fiyatına Ürün satışı yapan PTT AVM, toz şeker, deterjan, un, çay gibi birçok üründe de dev kampanya yapıyor. Ekonomik fiyatlara ürün satın almak için marketlere gitmenize de gerek olmuyor online sipariş vererek evinizden bile çıkmadan alışveriş yapabiliyorsunuz.

Başa dön tuşu