Medya

Rekora doymuyor! O dizi son bölümüyle 15 reytingi geçti, rakipleri yanına yaklaşamadı

Yalı çapkını başarılara doymuyor, işte bir başarı daha geldi… 15 reytingi geçti.

Star TV’nin sevilen dizisi OGM Pictures imzası taşıyan Yalı Çapkını bir rekor daha kırdı.

Yalı Çapkını, izleyicilerin dikkatini üzerinde toplamaya ve her bölümde merak uyandırmaya devam ediyor. Dün akşam yayınlanan bölümüyle Yalı Çapkını tam üç kategoride yine Cuma akşamının en çok tercih edilen dizisi oldu.

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını 15. bölüm ile Totalde 15.31, AB’de, ABC1’deyse 13,64 ile 30 Aralık Cuma akşamında seyircileri ekran başına kilitleyerek kendi rekorunu kırdı.

 

Yalı Çapkını son bölüm Seyran’ın yalıdan gitmesine üzüle Ferit’in Kazımlara gidip Seyran’ı kaçırmasıyla heyecan yarattı. Ferit, Seyran’ı çiftlik evine götürdü ve ona yaşanmamış bir yılbaşı gecesi hediye etti. Ferit, küskünlerin barışması için herkesi çiftlik evinde bir araya topladı.

Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu ve Çetin Tekindor’un başrolünde oynadığı dizide, Gülçin Şantırcıoğlu, Şerif Sezer, Gözde Kansu, Emre Altuğ, Ersin Arıcı, Doğukan Polat, Beril Pozam, Öznur Serçeler, İrem Altuğ, Hülya Duyar, Sezin Bozacı, Diren Polatoğulları, Yiğit Tuncay, Cansu Fırıncı, Buçe Buse Kahraman, Umut Gezer gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yalı Çapkını dizisi yönetmen koltuğunda ise Burcu Alptekin yer alıyor. Başarılı senaryonun yazarı ise Mehmet Barış Günger.

Başa dön tuşu