Medya

RTÜK’ten yeni kural! Müge Anlı ve Esra Erol şimdi ne yapacak?

RTÜK gelen şikayetler kapsamında yeni bir karar aldı. Bu durum Müge Anlı ve Esra Erol’u nasıl etkileyecek?

RTÜK’ten yeni kural! Müge Anlı ve Esra Erol şimdi ne yapacak? Gündüz kuşağı serisinde en çok izlenen programlar Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol programları olurken aynı zamanda halk tarafından en çok şikayet edilen programların da başında geliyor! Konuyla alakalı RTÜK yeni kuralları hayata geçiriyor. Peki bu konuda program sunucuları Müge Anlı ve Esra Erol’un tepkisi ne olacak?

Hafta içi her gün gündüz kuşağı serisinde izlenen programlar Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol programı bir türlü gündemden düşmek bilmiyor! Programlarda yaşanan olayların yanı sıra program içeriğinde yaşanan olaylar da oldukça konuşuluyor. Bu konuda programların her ikisi de aile kurumunu bozduğu iddialarıyla çok sayıda şikayete maruz kalıyor.

RTÜK DEVREDE

ATV ekranlarında gündüz kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol programlarının aldığı şikayetler üzerinde RTÜK’ün harekete geçtiği ve konuyla ilgili yeni tedbirler aldığı iddia ediliyor.

ŞİKAYET KONULARI

Gündüz kuşağında yer alan Esra Erol ve Müge Anlı’nın sunduğu programların aldığı şikayetlerin başlıca konuları; aile kurumu, kadına şiddet ve LGBT’dir. Ancak bunların yanında pek çok şikayet başlığı da bulunuyor.

NE YAPACAKLAR

Konuyla alakalı Müge Anlı ve Esra Erol’un ne gibi önlem ve tedbirlerin alınacağı da merak ediliyor.

Başa dön tuşu