Medya

Sapık Sinan’ın Müge Anlı’ya yaptığı hareket herkesi şoke etti! Canlı yayında bacaklarına bakınca olanlar oldu!

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir kayıp Arife Gökçe aranıyor. Köyde tüm kadınlara taciz mesajları gönderdiği iddia edilen Sinan sardoğan bugün canlı yayını karıştırdı. Müge Anlı’ya yaptığı hareket akıllara durgunluk verdi.

Sapık Sinan’ın Müge Anlı’ya yaptığı hareket herkesi şoke etti! Canlı yayında bacaklarına bakınca olanlar oldu! Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sunumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Arife Gökçe’nin kaybında peş peşe yaşanan gelişmeler devam ediyor. Köyde yaşayan tüm kadınları taciz ettiği iddia edilen Sinan Sardoğan’ın hakkında gelen ilk iddialar akıllara durgunluk veriyor. Günlerdir konuşulan Arife Gökçe olayında bugün yeni gelişmeler yaşandı. Sinan sardoğan sonunda Müge Anlı’yı da çileden çıkarmayı başardı. Sinan’ın canlı yayında bacaklarına baktığını fark eden Müge Anlı Ateş püskürdü.

Müge Anlı’da günlerdir Arife Gökçe olayı konuşuluyor. 65 yaşındaki talihsiz kadının ortadan kaybolması ve hala bulunamaması öldüğü yönünde endişeleri arttırıyor. Olay öncesinde Arife Gökçe’ye taciz mesajları gönderdiği iddia edilen Sinan sardoğan hakkında gelen ihbarlar ise akıllara durgunluk verecek düzeye ulaştı. Ancak Müge Anlı’nın bugünkü bölümünde herkesi şoke eden başka bir olay daha yaşandı. Yaşlı kadınlara telefonla mesaj gönderdi ve taciz ettiği iddia edilen Sinan sardoğan bu defa da Müge Anlı’nın bacaklarına bakınca olanlar oldu.

BACAKLARINA BAKTIĞINI FARK EDİNCE ÇİLEDEN ÇIKTI

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 65 yaşındaki kayıp Arife Gökçe günlerdir aranıyor. Arife Gökçe’nin kaybolması ile ilgili olarak tüm şüpheliler ise kendisine cinsel içerikli mesajlar gönderen Sinan sardoğan üzerinde yoğunlaştı. Talihsiz kadının kaçırıldığı ve öldürüldüğü düşünülüyor. Sinan’ın canlı yayında yaptığı açıklamalar ve hakkında gelen ihbarlar ise olay yaratmaya devam ediyor. Tüm bunlar yaşanırken bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında herkesi çileden çıkaran başka bir olay daha gerçekleşti.

Yaşlı kadınların korkulu rüyası haline gelen Sinan Bugün de Müge Anlı’nın bacaklarına baktı. Sapık Sinan Sardoğan’ın bacaklarına baktığını fark eden Müge Anlı resmen Ateş püskürdü.

TANSİYON BİR ANDA YÜKSELDİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Bugün yine Arife Gökçe olayı konuşurken bir anda tansiyon yükseldi. Sinan’ın bacaklarına baktığını fark eden Müge Anlı resmen Ateş püskürdü. Bir anda sinirlenen Müge Anlı Sinan’a doğru dönerek “Benim bacaklarıma bakıyorsun, sana buradan uçarım, bakma yararım senin beynini” dedi.

Başa dön tuşu