Medya

Saruhan’a ev ortamında huzurevi, yaşlı bakım ve rehabilitasyon hizmeti

Manisa Saruhan ilçesinde Işıkoba Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ev ortamında konforlu bir hizmeti açıldığı günden itibaren sürdürüyor.

Sosyal Hizmet Uzmanı Necati Işık’ın kurucu müdürlüğünü yaptığı Işıkoba Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi bir süre önce hizmete açıldı. Ege Bölgesi’nde en çok tercih edilen bu merkez 12 bin metrekare bir alan üstüne inşa edildi. 8 bin metre bahçesi, 8 bin 400 metrekare yaşam alanıyla, 1, 2, 3 ve 4 kişilik olan odalarla hizmet veriyor. 68 yaşlı bakım odası ve personellere ait 18 odası ile hizmet veren bakım evi 55 yaş üstü kişilere hizmet verdiğini açıkladı.

Sosyal Hizmet Uzmanı Necati Işık, “Geçtiğimiz sene hizmet vermeye başlayan merkezimizde, misafirlere günlük yaşam süresince destek ve gözetim sağlayan, yaşam kalitelerini sürdürmeleri için imkan tanıyan bir hizmet verilmektedir. Fiyatlar 10.800 TL ile başlıyor. En kaliteli hizmetin sunulduğu merkezde temel ihtiyaçları sevgi dolu ve aile ortamı sunarak verilmektedir. Zihinsel ve fiziksel açıdan aile ortamının sağlandığı merkezimizde yetkililerin devamlılığını sağlamak, sosyal katılımın aktif hale getirilmesi, boş zamanların sosyal olarak değerlendirilmesi gibi imkanlar misafirlerimize sunulmaktadır.” açıklaması yaptı.

Hizmetten faydalanmak isteyen kişilerin 0507 465 55 10 numaralı telefondan ulaşabileceklerini belirtti.

Başa dön tuşu