Ekonomi

Selçuk Geçer bu defa ezber bozdu “Dolar Düşecek” dedi! Bu tüyoyu sakın kaçırmayın, hemen yatırımınızı yapın

Ekonomist Selçuk Geçer’den ezber bozan tahmin geldi. “Dolar düşecek” diyen Selçuk geçer, vatandaşın yatırımına yön verecek yeni tüyolar da verdi. Dolar karşısında yükselecek olan enstrüman belli oldu.

Selçuk Geçer bu defa ezber bozdu “Dolar Düşecek” dedi! Bu tüyoyu sakın kaçırmayın, hemen yatırımınızı yapın. Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer, bugüne kadar dolar kuruna ilişkin yaptığı yüksek tahminlerle tanınıyordu. Ancak Selçuk Geçer bu defa ezber bozdu. Doların düşmesini beklediğini söyleyen Selçuk Geçer, hangi döviz kurunun yükseleceğini de açıkladı. İşte Selçuk Geçer’in bomba tahminleri…

Dolar kuruna ilişkin yaptığı sert tahminlerle tanınan ünlü Ekonomist Selçuk Geçer’in bu defa ezber bozan Bir açıklamada bulundu. YouTube kanalı üzerinden Yeni bir video yayınlayan Selçuk Geçer, elinde dolar olanlara seslenerek doların düşeceğini söyledi. Selçuk Geçer dolar kuruna karşı yükselecek olan başka bir Döviz kurunu da açıkladı. Yatırım yapmayı düşünenler bu sözlere mutlaka kulak versin.

ABD ENFLASYONU GERİLEME SİNYALİ VERİYOR

Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer, dolar kurunda bugüne kadar yaptığı tahminleri değiştirdi. ABD’de Enflasyonun gerilemesi yeni ve annesi ile birlikte dolar kurunda düşük olacağını iddia eden Selçuk Geçer, dolar karşısında atağa geçecek Diğer para birimlerinin tek tek açıkladı. Selçuk Geçer, son videosunu da yaptığı değerlendirmelerde söyle konuştu;

”Dolar aşağıyı gösteriyor. Euro ve sterlin yukarıyı gösteriyor. Çünkü görünen o ki ABD’deki enflasyon frenlenmiş gibi. Önümüzdeki aylarda oluşabilecek olağanüstü durumları da bir şerh olarak kenarı koyuyorum”

DOLAR ENDEKSİ YÜKSELİRSE NE OLUR?

Artık doların yükselme ihtimali kalmadığını belirten Selçuk Geçer, ABD’de yeniden çok yüksek bir enflasyon çıkması durumunda dolar kurundaki artış olabileceğini belirtti. Ancak bunun çok düşük bir ihtimal olduğunu da sözlerine ekleyen Selçuk Geçer, yıl sonu için Dolar tahminlerini açıkladı. Özellikle kasım ayı sonunda ve Aralık başında piyasalarda Sert rüzgarlar edebileceğini söyleyen Selçuk geçer Dolar kuru için son tahmininin 20 TL olduğunu söyledi.

Başa dön tuşu