Ekonomi

Selçuk Geçer’den efsane dolar yorumu! 24 TL’ye yükseleceği tarihi açıkladı!

Borsa yatırımcılarının takip ettiği Selçuk Geçer, dolar hakkında çok önemli bir konuyu ele aldı. Doların 24 TL’ye yükseleceği o tarihi açıkladı! İşte yatırımcılara dev fırsat…

Ekonomist Selçuk Geçer, yeni yıl için dolar hakkında can alıcı yorumlarda bulundu. Elinde para olan hemen dolara yatırsın! Bu işten en karlı çıkan dolar yatırımcıları olacak. Dolar hakkında en ince ayrıntıları açıklayan ekonomist Geçer, doların 24 TL’ye yükseleceği o kritik tarihi açıkladı!

Borsa’da yaşanan yükseliş günden güne devam ediyor. Yatırımcılar ve yatırıma bir adım atmak isteyenler kurların dengesizliğini göz önünde bulundurduğunda bir uzman yorumu olmadan parasını değerlendirmek istemiyor. Bu çerçevede yorumları en çok dinlenen ekonomistlerden Selçuk Geçer dolar hakkında çok önemli detaylardan bahsetti. İşte yatırımcıların kazanmasını sağlayacak o önemli açıklamalar…

SELÇUK GEÇER DOLAR HAKKINDA KONUŞTU

Selçuk Geçer, televizyon kanalarının yanı sıra yaptığı yorumları kendi YouTube kanalından da paylaşmaya devam ediyor. Bu sayede televizyon programlarından takip edemeyen kişiler özellikle yatırım yapmak istedikleri zaman doğru aracı bulabilmek için Selçuk geçer YouTube hesabını takip etmeyi ihmal etmiyor.

Yaptığı yorumlarla takip edilen Selçuk Geçer bu kez de dolar hakkında konuştu. Yaptığı açıklamaların yanı sıra ekonomist Selçuk Geçer doların 24 TL olacağı tarihi de söyledi. İşte o yorumlar ve beklenen tarih!

DOLARIN 24 TL OLACAĞI O TARİH

Ekonomist Selçuk Geçer2022 yılının enflasyon oranının yüzde 84 olduğunu dile getirerek geçtiğimiz yıl yükselişte olan dolar kurunun yüzde 39 civarında seyrettiğinden bahsetti. 22 Aralık tarihinde açıklanan asgari ücretin ardından asgari ücretin enflasyonun düşeceği söylentilerinin ortaya çıktığını dile getiren ekonomist Selçuk Geçer, bu yorumların doğru olmadığını aksine enflasyonun oldukça yükseleceğini ifade etti. bu çerçevede; 2023 yılının ilk 3 ayında enflasyonun ivmesinin yukarı yönlü artacağını ve yeni zirvelere ulaşacağını belirterek bu yükselişten doların da etkileneceğini vurguladı. Selçuk Geçer doların baskı altında tutulabilmesi için çok büyük bir kaynağın heba edildiğini ve bu baskının çok fazla devam edemeyeceğini dile getirerek, doların bir şekilde eski seviyesine döneceğini belirtti. Bu sözlerinin ardından ekonomist Salih Geçer 2023 yılının ilk aylarında; doların gerçek seviyesine yani 24 lira civarına yükseleceğini belirtti.

Başa dön tuşu