Medya

Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto’ya savaş açtı! Söylemezsem Olmaz’da kriz giderek büyüyor

Söylemezsem Olmaz sunucuları arasında kriz giderek büyüyor. Seren Serengil ve Bircan Bali Geçtiğimiz günlerde tartışma yaşamış ve çenesi tutulan Seren Serengil hastaneye kaldırılmıştı. Programın diğer bir yorumcusu olan Arto da iki sunucu arasındaki kavgaya dahil oldu.

Söylemezsem Olmaz sunucuları arasında yaşanan kavgalar sık sık magazin basınında gündem oluyor. Seren Serengil, Amerika tatili sonrasında programa yeniden başlamıştı. Ancak program sırasında Bircan Bali ve Seren Serengil arasında büyük bir tartışma yaşandı. Seren Serengil bu Tartışma sonrası çenesi tutulduğu gerekçesi ile hastaneye kaldırıldı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından yeniden ekranlara dönen Seren Serengil önce Bircan Bali’yi ardından da Arto’yu sildi. Seren Serengil’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ise olay yarattı.

Seren Serengil’in öfkesi bitmiyor

Yakın arkadaş olan ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Bircan Bali ve Seren Serengil’in arasına kara kedi girdi. Kavgaya Arto’nun da dahil olması ile birlikte Söylemezsem Olmaz programında İşler karıştı. İddiaya göre Seren Serengil, yakın arkadaşı olan yapımcıyla anlaşarak Bircan Bali ve Arto’yu programdan göndermek istiyor. Çenesi tutulduğu gerekçesiyle hastaneye kaldırılan ve bir hafta Rapor alan Seren Serengil raporu olmasına rağmen programa da geri döndü. Seren Serengil’in Meydanı Arto ve Bircan Bali’ye bırakmak istemediği Bu sebeple de ekrana geri döndü öne sürüldü.

Sosyal medyadan sildi

Sosyal medyada yaptığı her paylaşımda sunucu arkadaşı Bircan Bali’ye laf sokan Seren Serengil bu defa açık açık Hem Arto hem de Bircan’ı tamamen sevdiğini açıkladı. Ayrıca Seren Serengil’in iki ünlü ismi kaldırmak için elinden geleni yaptığı da iddia ediliyor.

Başa dön tuşu