Medya

Seren Serengil canlı yayında mesajları ifşa etti! Hadise Reza Zarrab yasak aşk iddiası bir kez daha gündemde, bu kez ortalık fena karışacak

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz sunucularından seren Serengil, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’la yasak aşk yaşadığını iddia ettiği Hadise’ye yönelik sözleriyle günlerdir gündemden düşmüyor. Canlı yayında çok konuşulacak iddialarda bulunan Serengil, Gündeş ile Zarrab’ın boşanma dilekçesini okudu ve Zarrab’ın Hadise ile yaşadığı yasak aşkı itiraf ettiğini öne sürdü.

Reza Zarrab ile Hadise arasında yasak aşk yaşandığı iddiasını tekrar tekrar dile getiren Seren Serengil, bir süredir Zarrab ile Hadise arasında ilişki olduğunu öne sürdü. Bu konuyla ilgili iddialarını sürdüren Serengil, canlı yayında elindeki belgeleri sunacağını da söyledi. Hadise ise hakkında çıkan yasak aşk iddialarını kesin bir dille yalanladı. Seren Serengil, bugün Beyaz TV canlı yayınında Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın boşanma dilekçesini okudu. İşte detaylar…

‘İHANETE ÜZÜLÜRÜM AMA YAKIN ARKADAŞ OLMASI ÇOK BAŞKA’

Canlı yayında çok çarpıcı iddialarda bulunan Seren Serengil, Ebru Gündeş’in yasak aşk iddialarının ardından o dönemde kızıyla beraber 9 günlüğüne Amerika’ya gittiğini ama eşiyle beraber aynı evde bile kalmadığını iddia etti. Gündeş’in o dönem çok zor bir süreç geçirdiğini söyleyen Serengil, ‘Kızı için Reza Zarrab’ın yanına gitti. Döner dönmez de ihanetten emin olunca boşanma davasını açtı. Ebru Gündeş için üzgünüz. İhanete üzülürüm ama yakın arkadaş olması çok başka. Reza, Hadise’ye ‘bıldırcın’, Ebru’ya ‘baykuş’, Kaan Yıldırım’a da ‘ayı’ diye hitap ediyor.’ dedi.

HADİSE’DEN BAKANLIK VE RTÜK’E ÇAĞTI

Hakkındaki iddialara isyan eden ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve bu paylaşımına Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile RTÜK’ü etiketleyerek 1,5 yıldır bu insanlar tarafından kendisine şantaj yapıldığını belirterek ‘Bu her insanın hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor. Magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir.’ ifadelerini kullandı.

 

Başa dön tuşu