Medya

Seren Serengil kovulmuştu! Söylemezsem Olmaz’a ünlü futbolcunun eşi geliyor

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz sunucusu Seren Serengil Geçtiğimiz günlerde kovulmuştu. Seren Serengil’in yerine Söylemezsem Olmaz’da yorumcu koltuğuna oturacak isim belli oldu.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan yorumcu olduğunda Artro Bircan Bali ve Seren Serengil’in oturduğu Söylemezsem Olmaz programında Geçtiğimiz günlerde Yer Yerinden oynamıştı. Seren Serengil, çalışma arkadaşlarından ve yapımcıdan Mobbing gördüğünü söyleyerek İsyan etmişti. Ardından Seren Serengil’in yapımcı ile ilgili söyledikleri ortaya çıkmış ve ünlü yorumcu programdan kovulmuştu. Seren Serengil’in yerine Söylemezsem olmaz programına ünlü futbolcunun eşi dahil oldu.

SEREN SERENGİL APAR TOPAR GÖNDERİLDİ

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz’ın sunucu koltuğunda oturan Seren Serengil hem Çalışma arkadaşları Bircan Bali ve artro ile hem de programın yapımcısı Bilal Özbilge ile sorun yaşamıştı. Seren Serengil’in Bilal Özbilge hakkında söylediklerinin de ortaya çıkmasıyla beraber ünlü sunucu apar topar programdan gönderildi. Söylemezsem Olmaz’dan kovulması sonrası sosyal medya hesabından Zehir zemberek bir açıklama yapan Seren Serengil kendisine mobing uygulandığını öne sürdü.

SEREN SERENGİL’İN YERİNE GELECEK İSİM BELLİ OLDU

Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil’in yerine gelecek isim de az önce belli oldu. Bircan Bali ve artı onun yanı sıra bundan sonra futbolcu Alparslan Öztürk’ün eşi eski manken ve model Ebru Şancı Öztürk yorumları ile programa dahil olacak.

Alparslan Öztürk ile evli olan ve bu evlilikten 3 çocuk sahibi olan Ebru Şancı Öztürk’ün sosyal medya hesabında 803.000 takipçisi bulunuyor.

Başa dön tuşu