Medya

Şeyma Subaşı’nın paylaşımı şaşırttı! Acun Şeyma’ya Melisa’yı göstermiyor mu?

Şeyma Subaşı son günlerde Mısırlı sevgilisi ile evlilik hazırlığı içinde. Ancak Şeyma Subaşı’nın sosyal medyadan yaptığı son paylaşım dikkatlerden kaçmadı. Acun Ilıcalı’nın Melisa ile poz vermesi sonrası Şeyma Subaşı’nın paylaşımı şaşkınlık yarattı. Peki, Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’na kızını göstermiyor mu?

Mısırlı sevgilisi ile evlilik hazırlığında olan Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım herkesi şaşkına çevirdi. Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı’nın Melisa ile yaptığı paylaşım sonrasında kızını özlediğine dair birtakım paylaşımlarda bulundu. Bununla da sınırlı kalmayan Şeyma Subaşı ağlamaklı halini de sosyal medya hesabından paylaşarak “Sanırım bunu paylaşmamalıydım ama zaten paylaştım” dedi. Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımları sonrasında akıllara Acun Ilıcalı Şeyma’ya kızını göstermiyor mu sorusu geldi.

Acun Ilıcalı kızı mı göstermiyor mu?

Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımı Acun Ilıcalı Melisa ile yaptığı paylaşımdan sonra yapması dikkat çekti. Ağlamaklı halini sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı’nın yazdıkları sonrasında akıllara Acun Ilıcalı Melisa’yı Şeyma’ya göstermiyor mu sorusu geldi. Hatta bir takipçisinin kendisine gönderdiği mesajı da yayınlayan Şeyma Subaşı, iddiaları güçlendirdi.

Sosyal medya hesabından bir takipçisine yazdığı “Çok üzgünüm senin adına Melisa bu dönemlerini yaşlarını tekrar yaşamayacak ve annesi olarak yanında değilsin. Canım benim ruhu güzel kadınsın. Umarım ayrılmamak üzere birleşirsiniz” Mesajını paylaşan Şeyma Subaşı cevap olarak “bütün dualarınız ve dilekleriniz için teşekkürler” yazdı.

Başa dön tuşu