Medya

Shakira’dan tokat gibi bir gönderme!

Dünya starı olan Shakira, iki çocuğunun babası olan ve 12 senedir beraber olduğu futbolcu Gerard Pique tarafından aldatıldığı öğrenilmişti. Shakira, yeni yıla girdiği dakikalarda sosyal medya hesabında yayınladığı mesaj ile eski sevgilisine bir gönderme yaptı.

2010 yılında Gerard Pique ile aşk yaşamaya başlayan Shakira’nın aldatılması dünya gündemine oturmuştu. İki çocukları dahi barışmalarını sağlayamamıştı.

Suçüstü yapmıştı

Shakira’nın Gerar Pique’yi suçüstü yakaladığı İspanya basınında yer almıştı.

Yeni yıl mesajından gönderme yaptı

Yeni yıl mesajında Shakira, Pique’ye bir gönderme yaptı. Mesajında, “Bu yeni yılda yaralarımız açık olsa da zamanın cerrah elleri var. Biri bize ihanet etse de güvenmeye devam etmeliyiz. Küçümseyenlere rağmen kendine değer vermeye devam et. İyi insanlar, edepsizlerden çok daha fazla. Gidenler daha az, yanımızda kalanlar çoktur. Gözyaşları israf değil, geleceğin doğacağı toprağı sular ve bizi daha fazla insan yapar. Bu sayede kalp kırıklığının ortasında sevmeye devam edebilirsin.” Kelimelerini kullandı.

“Sindirmeye çalıştım”

Shakira, geçen aylarda bir röportajında biten ilişkisine dair, “Sessiz kalıp olayları sindirmeye çalıştım. Bu konu ile alakalı konuşmak çok zor.” demişti.

İki çocuğu olan Shakira, “Tüm gözler üzerimde ve bu sıradan bir ayrılık değil. Bu benim ve çocuklarım için zor bir süreç.” dedi. Ayrıca röportajda, “Çocuklarımı korumaya çalışıyordum. Benim hayattaki bir numaralı görevim bu. Çocuklar okulda arkadaşlarında da bir şeyler duyuyorlar. Onları ister istemez etkiliyor.” açıklamasında bulunmuştu.

Başa dön tuşu