Ekonomi

Sıfır faizli kredi fırsatı! Duyan koşuyor, genç girişimciler için 300 bin TL verilecek! Başvuru şartlarını karşılıyorsanız sakın beklemeyin

Maddi olarak ihtiyaçlarına yetişemeyen ve eksiklerini tamamlamak isteyen vatandaşlar ihtiyaç kredilerine yöneliyor. Özellikle de genç girişimciler için birbirinden güzel kredi imkanları sunuluyor. İstenen şartları tamamlayan genç girişimciler ihtiyaç kredisine başvurularını yaparak cebini rahatlatabiliyor. İhtiyaç sahibi vatandaşların ilk uğradığı adres olan bankalardan vatandaşlara değişik tutarlarda kredi imkanları sunuluyor.

Özellikle genç girişimciler için bankaların sunduğu çok iyi kredi imkanları bulunuyor. Zor durumlarda vatandaşın cebini rahatlatan bankalar, ihtiyaç, konut ve hibe gibi başlıklar altında değişik tutarlarda kredi imkanı sunuyor. Halkbank’tan da ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıfır faizli 300 bin TL2ye varan krdi müjdesi geldi. Başvuru şartlarını taşıyanlar Halkbank’tan 300 bin TL’ye varan sıfır faizli kredisini hemen alabilir. İşte tüm detaylar…

GENÇ GİRİŞİMCİLERE 300 BİN TL KREDİ İMKANI

Genç girişimciler için bankaların kredi fırsatları devam ediyor. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini bitiren genç girişimciler için 300 bin TL’ye varan sıfır faizli kredi imkanı bulunuyor. Ancak bu kredi imkanından yararlanmak için bazı şartlar aranıyor.

300 BİN TL KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

300 bin TL kredi başvuru şartları arasında 35 yaşını tamamlamamış olmak bulunuyor. Bu kredi imkanı kapsamında genç girişimciler KOSGEB tarafından onaylanan projelerini Halkbank’a sunarak yüzde 100 indirimli 300 bin TL’ye varan kredi imkanlarından yararlanabilirler. Ancak bu kredi, KOSGEB tarafından sağlanan hibe ve faizsiz kredi desteğinden yararlanan kişiler için geçerli olmayacak. Öte yandan daha önceki yıllardan ^Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredi borcu olan kişiler de 300 bin TL2ye varan sıfır faizli kredi imkanından yararlanamayacak. Başvuruların ardından talepler banka tarafından değerlendirilmeye alınacak. Ayrıca kredi verilecek kişilerden ek belgeler de istenecek.

 

Başa dön tuşu