Medya

Sıfırıncı Gün dizisi oyuncuları! TV8’de başlıyor, ilk tanıtım geldi! Sıfırıncı Gün konusu, yayın tarihi

TV8’in yeni dizisi Sıfırıncı Gün dizisinden ilk tanıtım geldi. Kanalın en iddialı yapımları arasında olmaya aday gösterilen yeni dizisi Sıfırıncı Gün’ün yayınlanan tanıtımı kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşti. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı yeni dizinin konusu da bir hayli dikkat çekici. Tanıtımdaki sahnelerin çoğu izleyicinin dikkatini çekerken dizinin yayın tarihi de merak konusu oldu.

Sezonun iddialı yapımları arasına dahil olmaya hazırlanan eni dizi Sıfırıncı Gün’den ilk fragman geldi. Birbirinden ünlü oyuncuların rol aldığı yeni dizinin ilk tanıtımı kısa sürede gündem olmayı başardı. Aha ilk tanıtımıyla gündemi sallamayı başaran yeni dizi ile ilgili merak edilen pek çok detay var. Peki, Sıfırıncı Gün dizisi konusu nedir? Sıfırıncı Gün dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? TV8 Sıfırıncı Gün ne zaman başlıyor? İşte tüm merak edilenler…

SIFIRINCI GÜN KONUSU NEDİR?

Polisiye bir yapım olan Sıfırıncı Gün, bol aksiyonlu sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Senaryosunu Atasay Koç’un kaleme aldığı Sıfırıncı Gün dizisinin yönetmen koltuğunda ise Süleyman Mert Özdemir oturuyor. Polisiye türünde olan ve aksiyonun bir an olsun eksik olmayacağı dizinin Türkiye kadar yurt dışında da ilgi görmesi bekleniyor.

SIFIRINCI GÜN DİZİSİ OYUNCU KADROSU

– Engin Öztürk

– Aybüke Pusat

– Damla Colbay

– Uğur Uzunel

– Berk Cankat

– Yiğit Özşener

– Ahmet Pınar

– Naz Çağla Irmak

– Sarp Akkaya

– Savaş Özdemir

– Esra Ruşan

– Turgay Tanülkü

– Demir Karahan

– Adnan Biricik

SIFIRINCI GÜN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İlk tanıtımıyla gündemi sallayan ve sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girmeyi başaran Sıfırıncı Gün dizisinin yayın tarihi merakla araştırılıyor. Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı. Sıfırıncı Gün yakında TV8’de başlayacak.

Başa dön tuşu