Medya

Sıfırıncı Gün kadrosuna dengeleri alt üst edecek isim katıldı

TV8’de yayınlanan Sıfırıncı Gün dizisinin kadrosuna tüm dengeleri değiştirecek isim katıldı. Engin Öztürk’ün ameliyat olması ile çekimlerini ara verilen diziye katılan isim izleyenleri heyecanlandırdı.

Tv8’de başrollerini Engin Öztürk, Sarp Akkaya, Aybüke Pusat, Yiğit Özşener gibi isimlerin paylaştığı Sıfırıncı Gün dizisinin çekimlerine Engin Öztürk’ün ameliyat olması nedeniyle ara verilmişti. Yeni yayın gününde ekranlara gelmeye hazırlanan dizinin kadrosuna yepyeni bir isim daha dahil oldu. Ünlü manken dizide tüm dengeleri değiştirecek.

Dizinin adı değişti

Tv8’de 28 Aralık tarihinde başlayan ancak reyting sonuçlarında istenen başarıyı veremeyen Sıfırıncı Gün dizisine Engin Öztürk’ün ameliyat olması nedeniyle ara verilmişti. Dizi bu aranın ardından yeni ismi ve yeni gününde ekranlarda olacak. Çağatay Tosun’un yönetmen koltuğunda oturduğu senaryosunu Atasay Koç’un Kaleme aldığı dizi artık Birinci Gün ismiyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümü ise 3 Şubat tarihinde izleyici karşısına çıkacak.

Kadroya Sema Şimşek dahil oldu

Gazeteci Birsen Altıntaş’ın haberine göre yeni ismi ile ekrana gelmeye hazırlanan dizinin kadrosuna uzun süreden beri ekranlardan uzak olan Sema Şimşek dahil oldu. Sema Şimşek dizide Derya karakterine Hayat verecek. Derya’nın ise Yiğit Özşener’in eşi olacağı öğrenildi. Yani Aybüke Pusat’ın Hayat verdiği karakterin annesi olacak.

Başa dön tuşu