Ekonomi

ŞOK Market, oyun tutkunlarını adeta delirtecek! Bilgisayar, oyuncu koltuğu, monitör… Raflar oyun severler için doldu!

ŞOK Market, her hafta müşterilerine sunduğu aktüel indirimli ürünlerle adından sıkça söz ettiriyor. Aktüel kampanyaları genellikle bir hafta süren market bu kampanyalar sayesinde müşteriler, birçok üründe indirimli fiyatlardan yararlanabiliyor. Bu hafta ŞOK, oyun v teknoloji tutkunlarını mutlu edecek. İşte yeni ürünler…

ŞOK Market aktüel kampanyaları, müşterilerin bütçesine katkı sağlayarak, alışveriş yaparken tasarruf etmelerine yardımcı oluyor. Şok market, 8 Mart- 15 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olacak Çarşamba aktüel ürünler kampanyasıyla birçok fırsat sunuyor. Ev gereçleri, giyim ürünleri, bilgisayarlar, ankastre ürünler gibi pek çok kategorideki üründe indirimli fiyatlar bulabilirsiniz. Kampanya detaylarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ KAÇIRMAYIN

Şok Market, yüzlerce şubesi ve geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin en çok talep gören marketlerinden biridir. Her hafta düzenli olarak sunduğu aktüel ürünlerle müşterilerine ekonomik alışveriş yapma imkanı sunan Şok Market, yine harika ürünler getiriyor. 15 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olacak Çarşamba aktüel ürünler kampanyasında pek çok üründe inanılmaz indirimler olacak.

ŞOK’tan ihtiyacınız olan birçok ürünü, normal fiyatının çok altında alabilirsiniz. Kampanyada yer alan ürünler arasında gıda ürünleri, temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve hatta teknolojik ürünler bile bulunuyor.

HAFTANIN EN DİKKAT ÇEKİCİ ÜRÜNLERİ

ŞOK’un Çarşamba aktüel ürünler kataloğunda oyun tutkunlarını sevindirecek indirimler bulunmaktadır. Bu ürünlerden teknoloji ve oyun tutkunlarını sevindirecek onlardan Gamers Arena Sangal ACE Gaming PC 10 bin 799 TL’ye. Gamers Arena Sangal RUSH Gaming PC 14 bin 099 TL’ye ve Gamers Arena Sangal BOOST Gaming PC 15 bin 499 TL’ye gelecek. Ayrıca diğer dikkat çekici ürünler de şöyle:

Twisted Minds Full HD Gaming Monitör 1899 TL.

Samsung 24İnç Full HD Curved Monitör 2399 TL.

ViewSonic 24″ Full HD Curved Gaming Monitör 3199 TL.

Phılıps Kablolu Kafa Bantlı Kulaklık 449 TL. Redragon RGB Gamer Mouse 249 TL.

Redragon Vara RGB Mekanik Hisli Gaming Klavye 699 TL.

Twisted Minds Karbon Fiber Oyuncu Masası 2299 TL. Twisted Minds Comfort E-Spor Oyuncu Kulaklığı 2699 TL

Başa dön tuşu