Ekonomi

ŞOK’ta dev indirim 2 gün sonra başlıyor! Toz deterjan, bulaşık makinesi tableti, tereyağı, peynir, süt hepsi dip fiyata düştü

ŞOK’ta dev indirim başlıyor. 1 Şubat Şok aktüel ürünler kataloğu ile gelecek fırsat ürünleri belli oldu. Bingo 5 kilogram çamaşır deterjanı sadece 49 TL’ye satılacak.

ŞOK’ta dev indirim 2 gün sonra başlıyor! Toz deterjan, bulaşık makinesi tableti, tereyağı, peynir, süt hepsi dip fiyata düştü – Şok Market her hafta olduğu gibi bu hafta da ekonomik fiyatlı yeni bir Aktüel Ürünler kampanyası daha yayınladı. 1 Şubat Şok aktüel ürünler kataloğu ile haftanın indirimli ürün fırsatları belli oldu. Çarşamba günü raflara ulaşacak ürünler arasında yok yok. Ancak özellikle 25 TL ve üzeri alışverişlerde Bingo 5 kilogram toz deterjan fiyatı herkesi şok etti. Peki, bu hafta ŞOK’ta neler var? ŞOK 1 Şubat 2023 aktüel ürünler kataloğu ile neler geliyor?

Şok Market Bu hafta yine indirimde sınır tanımıyor. Her Çarşamba olduğu gibi bu çarşamba da çok uygun fiyatlı ürünleri raflarına taşımaya hazırlanan ünlü marketler zincirinin yeni indirim kataloğu netleşti. Şok Market’in yeni kampanyasında hem temel Gıda ürünleri hem de temizlik ürünleri dikkat çekiyor. Özellikle 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Bingo 5 kilogram toz deterjanın düştüğü fiyatı görünce markete koşacaksınız. Peki, bu hafta ŞOK’ta neler var hangi ürünler indirimde? Şok aktüel 1 Şubat 2023 kataloğu ile neler geliyor?

ŞOK 1 ŞUBAT 2023 AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİ

Her hafta olduğu gibi bu hafta da ŞOK Market indirimli ürünleri ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. 1 Şubat Şok aktüel ürünler listesi belli oldu. Bu Çarşamba Şok markete hemen hemen tüm kategorilerde indirimli ürün gelecek. ŞOK indirim listesi içinde yer alan ürünler şu şekilde:

Çaydanlık takımı 399 TL

Kek fanusu 399 TL

Bambum naz 6 kişilik kahve fincan takımı 299 TL

LAV meşrubat bardağı üçlü olarak 59,95 TL

Metal file patates soğan sepeti 119 TL

Metal kaşıklık 44,95 TL

Dijital baskılı halı 149,95 TL

Dekoratif kırlent kılıfı 39,95 TL

Kız çocuk külotlu pamuk çorap 29,95 TL

Kadın keçe terlik yüksek tabanlı 129,95 TL

1 ŞUBAT ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİ

Şok aktüel 1 Şubat 2023 kataloğu ile gelen indirimli ürünler arasında bulaşık deterjanı, çamaşır deterjanı, bebek bezi çeşitleri, tereyağı, süt peynir kahvaltılık ürünler ve kırmızı et çeşitleri sizi bekliyor. Ayrıca bu hafta şok marketlerden yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerde de büyük indirim size ulaşacak. Şok Markette 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Bingo renkliler ve beyazlar toz deterjan 5 kilogram 72,90 TL yerine 49 TL fiyatı ile sizleri bekliyor.

Başa dön tuşu