Ekonomi

SSK, Bağ-Kur, memur emeklisi ve EYT’li alacak! Hesaplara 3 gün içinde karşılıksız 7000 TL yatıyor! O banka bu sabah açıkladı

O bankadan yılın ilk kampanyası geldi. Milyonlarca emekli ile EYT’liler de alabiliyor. Bugün başvuru yapanın hesabına 3 gün içinde 7000 TL nakit yatıyor.

SSK, Bağ-Kur, memur emeklisi ve EYT’li alacak! Hesaplara 3 gün içinde karşılıksız 7000 TL yatıyor! O banka bu sabah açıkladı. SSK, BAĞ-KUR memur emeklisi ve EYT’li milyonları ilgilendiren duyuru bu sabah yapıldı. 14 milyona yakın emekli vatandaşımı hesabına 7000 TL karşılıksız ve geri ödemesiz nakit yatıyor. Yeni yılın ilk kampanyası o bankadan geldi. Sakın bu fırsatı kaçırmayın hemen anlaşmamızı yaparak nakit yardım paranızı alın. Başvurular banka şubesinden yapılıyor başka bir koşul ya da şart bulunmuyor.

2023 yılının ilk emekli maaş promosyonu kampanyası Akbank’tan geldi. Yeni yılın ilk günlerinde milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren yeni kampanyasında duyuran Akbank, SSK’lı, bağ-kur’lu, memur emeklisi, olan milyonlara 7000 TL karşılıksız ve geri ödemesiz Maaş promosyonu vereceğini açıkladı. Akbank’ın promosyon ödemesi sadece maaşınızı taşımanız karşılığında verilecek. Ek koşul yok ek şart yok sadece yıllık taahhüt vermeniz yeterli olacak.

Emekli maaşını Akbank’a taşıyan ve Maaş promosyonu alan emeklilerin Ayrıca düşük faizli para kullanma fırsatı da var. Emekliler Akbank’ın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen banka şubesine giderek başvuru yapabilir.

AKBANK PROMOSYON KAMPANYASI DETAYLARI

Akbank emekli maaş promosyonu kampanyasının detayları resmi internet sitesi üzerinden açıkladı. yapılan açıklamaya göre kampanya 1 Ocak 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. bu tarihler aralığında bankaya maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca alma taahhüdü veren emekliler 7.000 TL’ye Varan nakit promosyon fırsatından faydalanacak.

Akbank’ın emekli maaş promosyonu imkanı maaşa göre değişecek. Yani emekli maaş tutarında göre belirli aralıklarda promosyon alma şansımız var. Ayrıca maaş taşıma işlemleri için artık şubeye gitmeye de gerek yok Akbank emeklilere büyük kolaylık sağlıyor. Başvuru işlemleri mobil bankacılık ve internet bankacılığı aracılığı ile de yapılabiliyor.

AKBANK 2023 OCAK AYI MAAŞ PROMOSYONU NE KADAR?

Emekli maaşını taşıyarak Akbank’tan promosyon almak isteyenler için ödenecek olan promosyon rakamları daha belli oldu. Akbank emekli maaş promosyon tablosu şöyle;

0 – 3.499 TL – 3.000 TL arasında maaş alanlara 4.200 TL.

3.500 TL – 7.499TL arasında maaş alanlara 4.850 TL.

7.500 TL – 9.999 arasında maaş alanlara 6.250 TL.

10.000 TL ve üzerinde maaş alan kişilere 7.000 TL.

Elinizi çabuk tutun Akbank’ın Maaş promosyonu kampanyası 31 Ocak tarihinde sona erecek. yüksek promosyon fırsatının yanı sıra Akbank’ta ücretsiz havale ve EFT, faizsiz kredi gibi kampanyalarda sizi bekliyor.

Başa dön tuşu