Ekonomi

SSK, Bağ-Kur, memur emeklisine 8 bin TL ek ödeme! TEB’den yılın son fırsatı geldi

Emekli promosyonunda yeni fırsatlar peş peşe gelmeye devam ediyor.  TEB’den tüm emeklilere 8000 TL duyurusu yapıldı. Hemen imzayı atın ödemeyi kapın.

SSK, Bağ-Kur, memur emeklisine 8 bin TL ek ödeme! TEB’den yılın son fırsatı geldi. Bankaların aralık ayı emekli promosyon fırsatları hız kesmeden sürüyor. Türkiye Ekonomi Bankası uzun zamandan beri en yüksek promosyon veren bankalar arasındaydı. Aralık ayında da teb’den güncel emekli promosyon duyurusu geldi. Ödemeler arttı başvuru süresi de ay sonuna kadar uzatıldı. TEB güncel emekli promosyon ücreti ve merak edilenler haberimizde…

Özel bankalar arasında Temmuz ayından bu yana süregelen bir promosyon rekabeti var. Ancak Kasım ayında SGK ve bankalar arasında yapılan yeni anlaşma ile birlikte artık kamu bankaları da bu yarışa dahil olmuş durumda. O sebeple rekabet her geçen gün artıyor bankalar resmen Emekliyim maaş müşterisi yapmak için birbiriyle kapışıyor. Yılın son emekli promosyon fırsatları da Bugün itibarıyla belli oldu. TEB, emekliye rekor bir promosyon ödemesi yapacağını duyurdu.

TEB’DEN EMEKLİYE 8000 TL ÖDEME

TEB aralık ayı güncel emekli promosyon ücreti belli oldu. Maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca TEB’den alma garantisi veren emeklilere aralık ayı itibarıyla ödenecek olan promosyon ücretleri şöyle;

– Emekli maaşı 1.500 TL’nin altında olanlara 5.500 TL,

– Emekli maaşı 1.500 ile 2.500 TL arasında olanlara 6.750 TL

– Emekli maaşı 2.500 TL ve üzerinde olanlara 8.000 TL.

REFERANS KAMPANYASI İLE EK ÖDEME VAR

Ayrıca Türkiye Ekonomi Bankası emekli müşterilerine referans kampanyası ile ek ödeme alma fırsatı da sunuyor. yani maaşını taşıyarak doğrudan promosyon almaya hak kazanan emekliler bir yakınımıza bankaya davet ederek ekstra promosyon fırsatını elde edebiliyor. Emekli yakınını getirenlere kişi başı 250 TL nakit ödeme yapılıyor.

ŞUBEDEN HEMEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

TEB emekli promosyon fırsatından faydalanmak istiyorsanız en yakın şubeden maaşınızı taşımak için başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca e-devlet üzerinden de maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirmek mümkün. Maaşını taşıyan ve imza atan emekliler 3 yıllık peşin promosyonu anında alıyor. ancak yeni emekliler takip eden ilk ay içerisinde emekli promosyon fırsatına kavuşuyor.

Diğer yandan Türkiye Ekonomi Bankası emekli maaş promosyonu ödemelerinde son başvuru tarihi de belli oldu. maaşını taşıyarak promosyonu almak isteyen emekliler 31 Aralık 2022 tarihine kadar promosyon sözleşmesini imzalasın.

Başa dön tuşu