Ekonomi

SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisi olanlar dikkat! 3500 TL ve üstü maaş alıyorsanız 11 bin TL ek ödeme verilecek! Son başvuru günleri

Emekli maaşı 3.500 TL ve üstü olan SSK BAĞ-KUR memur emeklisine İş Bankası’ndan müjdeli haber. Bu ay bankadan 11 bin TL ek ödeme alabilirsiniz. Başvuru için son günler sakın kaçırmayın.

SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisi olanlar dikkat! 3500 TL ve üstü maaş alıyorsanız 11 bin TL ek ödeme verilecek! Son başvuru günleri. Milyonlarca emekli için bankalar yepyeni kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Özellikle Ocak ayında emekli maaşlarına yapılan %30 zam sonrasında bankaların iyiden iyiye iştahı kabardı ve rekabet bir kez daha başladı. Emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren tüm emekliler istisnasız bu ödemelerden yararlanabiliyor. Çünkü İş Bankası da emekliye promosyon veren bankalar arasında eklendi. Üstelik rekor bir promosyon fırsatı geldi. Türkiye İş Bankası güncel emekli maaş promosyon ödemeleri ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Bankalar, yeni yılın gelmesi ile birlikte promosyon ücretlerine peş peşe zam yapmaya başladı. Türkiye İş Bankası zam konusunda en hızlı davranan bankalardan oldu. İş Bankası’ndan yapılan açıklamada emeklilere binlerce liralık promosyon fırsatı sunulacağı bildirildi. Üstelik Ocak zammı ile birlikte İş Bankası’nın promosyon zammı da geldi. 3500 TL ve üstü maaş alan tüm emekliler İş Bankası promosyon başvurusu yapabilir yani ödeme maaşa ait 11 bin TL olarak açıklandı. Peki İş Bankası promosyon ne zaman ödenecek? güncel İş Bankası promosyon ödemesi kaç TL?

İŞ BANKASI’NDAN YENİ ATAK

Türkiye İş Bankası, milyonlarca emekli müşterisine yenilerini eklemek amacıyla yeni promosyon fırsatlarını duyurmaya başladı. İş Bankası tarafından emeklilere binlerce liralık promosyon ödemesi yapılacak nokta desteğimiz yıl yine rekor ödemelerle dikkatleri üzerine toplayan İş Bankası, 2023 yılında emekli müşterilerine 11.000 TL ödeyeceğini açıkladı. Üstelik emeklilikte yaşa takılanlar düzenlemesinin de hayata geçmesiyle birlikte bu rakamın daha da yükseleceği tahmin ediliyor. Türkiye İş Bankası tarafından yapılan açıklamada emekli maaş promosyonu ile ilgili en son başvuru şartları da duyuruldu.

KİMLER PROMOSYON BAŞVURUSU YAPABİLİR?

Türkiye İş Bankası’ndan Maaş promosyonu alabilmek için başvuru şartları açıklandı. bankanın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 3.500 TL ve üstü maaş alan SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisi herkes promosyon ödemesi için başvuru yapabilir. Başvuru şartları arasında 3 yıllık taahhüt verme şartı da bulunuyor. Yani emekli maaşını taşıyarak 36 ay boyunca İş Bankası’ndan alma sözü veren tüm emekliler promosyon olabiliyor. İş Bankası yaptığı açıklamada herhangi bir ek koşul olmadan promosyon ödemesi yapacağını duyurdu.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ İMKANI DA VAR

Türkiye İş Bankası tarafından emeklilere sunulan fırsatları da var. Yani emekli maaşınızı taşıdıktan sonra size özel hazırlanan faiz oranları ile istediğiniz miktarda kredi kullanabilirsiniz. Aidatsız kredi kartı kullanımı, ücretsiz havale ve EFT de Türkiye İş Bankası tarafından sunulan diğer avantajlar arasında yer alıyor.

Emekli maaşınızı İş Bankası’na tanışmak ve promosyon almak istiyorsanız en yakın banka şubesinden, İş Bankası online bankacılık ve internet bankacılığı hizmetleri aracılığı ile ya da telefon bankacılığı üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Sözleşmeniz tamamlandıktan sonra 3 gün içinde ödemeyi bankadan alabilirsiniz.

Başa dön tuşu