Ekonomi

SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisine bir müjde daha! İş Bankası bu sabah açıkladı 4.500 TL ile 7500 TL arasında karşılıksız ödeme

Türkiye İş Bankası’ndan SSK ve BAĞ-KUR’a emeklisi ile memur emeklisine müjde bugün duyuruldu. 5.500 TL ve üstü maaş alan emekliye, 4.500 ile 7.500 TL arası karşılıksız ödeme yapılacak.

SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisine bir müjde daha! İş Bankası bu sabah açıkladı 4.500 TL ile 7500 TL arasında karşılıksız ödeme. Türkiye İş Bankası, milyonlarca emekli müşterisine yeni özel teklifler hazırlamaya devam ediyor. Emekli müşteri sayısını arttırmak isteyen banka, Ocak ayı emekli promosyonu ücretlerini açıkladı. Türkiye İş Bankası’ndan bu sabah yapılan duyuruda maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca aynı bankadan alma taahhüdü veren emekliye binlerce liralık promosyon verileceği bildirildi. bu kapsamda emekliler banka şubelerine giderek ya da mobil ve online bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yapabilecek. İş Bankası emekli promosyonu kampanyası detayları haberimizde…

5.500 TL ve üstü maaş alan tüm emeklilere İş Bankası’ndan müjdeli haber. SSK BAĞ-KUR ya da memur emeklisi fark etmiyor. 3 yıllığına İş Bankası müşterisi olan tüm emekliler karşılıksız ve geri ödemesiz nakit para alabiliyor. Çünkü İş Bankası bu sabah güncel promosyon rakamlarını açıkladı. emekli maaşınızı hemen İş Bankası’na taşıyarak maaş müşterisi olabilir promosyon fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Türkiye İş Bankası emekli promosyon ücretleri ile ilgili tüm Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI OCAK AYI PROMOSYON ÜCRETLERİ 2023

Türkiye İş Bankası tüm emeklilere kapılarını açmaya devam ediyor. maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca İş Bankası’ndan alma taahhüdü veren emekliler promosyon fırsatlarını değerlendirebiliyor. bankadan yapılan son açıklamaya göre 2023 İş Bankası Ocak ayı promosyon ücretleri şöyle:

3.500 TL Altında Maaş Alanlara: 4.500 TL

3.500 TL – 7.500 TL Arasında Maaş Alanlara: 5.250 TL

7.500 TL – 10.000 TL Arasında Maaş Alanlara: 6.750 TL

10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alanlara: 7.500 TL

SON BAŞVURU TARİHİ BELLİ OLDU

Çünkü İş Bankası’nın güncel emekli promosyon fırsatından yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihi belli oldu. maaş taşıma başvurusu yapmak isteyenlerin 31 Ocak 2023 tarihine kadar şubelerden ve online bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yapabileceği açıklandı. İş Bankası promosyon başvurusunda ek şart aranmıyor. Sadece emekli maaşınızı taşıyarak 3 yıl boyunca taahhüt vermeniz yeterli oluyor. Taahhüt sözleşmesini imzaladıktan 3 gün sonra banka hesabınızdan ya da ATM’den İş Bankası promosyon rakamını çekebilirsiniz. Ayrıca İş Bankası’nın size sunduğu ekstra avantajlara da bankanın resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu