Ekonomi

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisine kuruşu kuruşuna ödenecek! Tamı tamına 12.500 TL emeklinin hesabına geri ödemesiz geçecek

Emekliye 2023 yılında resmen büyük ikramiye çıktı. SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisi için yeni ödeme duyurusu geldi. Kuruşu kuruşuna 12.500 TL emeklinin hesabına karşılıksız olarak geçecek.

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisine kuruşu kuruşuna ödenecek! Tamı tamına 12.500 TL emeklinin hesabına geri ödemesiz geçecek. Emekliler 2023 yılının kazananı oldu. yılbaşında hem maaşlarına yapılan zamlar hem de banka promosyon ücretlerindeki artışlar emekli memnun ederken yeni zam haberleri de gündeme gelmeye devam ediyor. Emekli maaşlarına yapılan %30 artışa ek olarak Bayram ikramiyesine de zam gelecek. Ancak sadece bu kadar değil bankalarda harekete geçti. Maaşlarında ciddi bir artış olan emeklilere bankalardan ek ödeme var. Gelen son dakika bilgisine göre bankalar 12.500 TL Maaş promosyonu ödemeye hazırlanıyor. Üstelik kuruşu kuruşuna karşılıksız olarak ödeme verilecek.

SSK BAĞ-KUR memur emeklisi Milyonlarca kişi için bankalardan yeni müjdeler gelmeye devam ediyor. Emekli maaşı 5.500 TL ve üstü olan herkese emekli maaş promosyonu veriliyor. bankalar emeklilere verdikleri promosyon ücretlerini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Bugün yeni bir promosyon duyurusu daha geldi. Şubat ayında promosyon ücretleri 12.500 TL’ye kadar yükseliyor. Üstelik koşul yok şart yok geri ödeme yok. Sadece maaşını taşıyarak sağlık sözleşmesini imzalayan emekliler binlerce lirayı karşılıksız olarak alıyor. işte bankaların güncel emekli promosyon ücretleri…

12.500 TL KARŞILIKSIZ ÖDEME EMEKLİNİN HESABINA TRİNK DİYE YATIYOR

Kamu bankaları ve özel bankalar geçtiğimiz yıl Temmuz ayından bu yana emekli maaş promosyonları konusunda büyük bir rekabete girişti. devlet bankalarının promosyon ücretleri biraz daha düşük kalsa da kamu bankaları bu konuda son derece Cömert davrandı. ancak 2023 yılında bankalarda emekli promosyon ücretlerine zam geliyor. Çünkü emekli maaşları %30 oranında arttırıldı. Milyonlarca emekli için peş peşe açıklamalar gelmeye başladı. Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank, Halkbank, ING Türkiye, TED, Finansbank, İş Bankası Akbank ve Yapı Kredi muslukları sonuna kadar açtı.

BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU

Özel bankalar emekliye 12.500 TL’ye Varan promosyon imkanını duyurdu. Ayrıca emekli maaş promosyonu için başvuru şartları da belli oldu. Sadece maaşınızı taşımanız ve 36 ay boyunca aynı bankadan maaş almayı taahhüt etmeniz yeterli olacak. Bankalar bu konuda ekstra bir koşul talep etmiyor.

ASIL BÜYÜK ZAM MART AYINDA GELECEK

Emekli promosyon ücretleri Şubat ayında yükseldikçe yükseliyor. Ancak asıl büyük artış Mart ayında bekleniyor. Özellikle EYT’lilerin 1 Mart tarihinden itibaren Maaş almaya başlayacak olması ile bankalar yeni düzenlemeye gitmeye hazırlanıyor. Bankalardan yapılan son dakika açıklamasına göre Promosyon ücretleri Mart ayında rekora ulaşacak. bugüne kadar tüm promosyon ödemelerini unutun. Çünkü Mart ayında karşılıksız ödeme 25.000 TL’ye kadar çıkabilir.

Başa dön tuşu