Ekonomi

SSK ve BAĞ-KUR emeklisi Ocak’ta çifte bayram edecek! Zamlı maaşa ek 10.000 TL zamma nakit ödeme banka hesabına yatıyor

SSK ve BAĞ-KUR emeklisi maaş zammı belli oldu. Zamma ek bir müjde daha geldi. Emekliye zamlı maaşa ek 10.000 TL nakit ödeme yapılacak. Ek ödeme banka hesabına yatacak.

SSK ve BAĞ-KUR emeklisi Ocak’ta çifte bayram edecek! Zamlı maaşa ek 10.000 TL zamma nakit ödeme banka hesabına yatıyor. Emekli maaşı alanlara Müjde. Türkiye İstatistik Kurumu aralık ayı enflasyon rakamları açıklandı Ocak 2023 emekli maaş zammı belli oldu. Ancak emeklilere bugün çifte müjde geldi. Sadece maaş zammı değil aynı zamanda zamlı maaşları ek 10 bin lira ödeme Ocak ayında hesaplara geçiyor. Emekli maaşı alan herkesi ilgilendiriyor. Hemen başvuru yaparsanız 3 gün içinde 10.000 TL nakit ödeme hesabınıza yatacak.

Emekli maaşı alan milyonlarca kişiye Müjdeli Haber geldi. Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan aralık ayı enflasyon verileri sonrasında Yeni emekli maaşları ortaya çıkarken bankalarda hemen devreye girdi. Hem özel bankalar hem de kamu bankaları emeklilere binlerce liralık ek ödeme veriyor. SSK ve BAĞ-KUR emeklisi Ocak maaşına ek olarak 10.000 TL nakit ödeme alma fırsatını yakalayabilir. Emekli maaş zammına ek olarak verilecek olan ödemeler doğrudan banka hesabına yatıyor. Yapmanız gerekenler ise madde madde haberimizde yer alıyor.

MAAŞA EK 10 BİN TL PROMOSYON FIRSATI

Merakla beklenen aralık ayı enflasyon rakamları Türkiye İstatistik Kurumu tarafından Bugün itibarıyla açıklandı. Böylece SSK ve BAĞ-KUR emeklisi ile birlikte memur emeklisinin Ocak 2023 maaş zammı tablosu kesinlik kazandı nota milyonlarca emeklinin maaşında artış yaşanırken bankalarda hemen kolları sıvadı. emeklilere verilecek olan banka promosyon ödemeleri netlik kazandı. yeni zamlı Maaşlara göre yeni promosyon rakamları da belirlendi.

SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisine bankalar Ocak ayı içinde 10.000 TL’ye varan maaş promosyonu ödemesi yapacak. Emekliler bu ödemeyi maaşlarına ek olarak alacak. Yani Ocak 15’te zamlı maaşlarını alacak olan emekliler aynı zamanda 10.000 TL’de ek ödeme alma fırsatına sahip olacak.

HEMEN MAAŞINIZI TAŞIYARAK ALABİLİRSİNİZ

Emekliye maaş promosyon ödemeleri devam ederken yeni zamlı maaşlarını ortaya çıkması ile birlikte promosyon ödemelerinde de artış yaşandı. milyonlarca emekliyi müşteri yapmak isteyen bankalar, kesenin ağzını sonuna kadar açtı nokta Ocak ayı emekli maaş promosyon ödemeleri 10 bin liraya kadar yükseldi. Bankalardan emekli promosyonu almak isteyenlerin 36 aylık taahhüt vermeleri yetiyor. 3 yıllık maaş daha önce de karşılık olarak 10.000 TL nakit para 3 gün içinde emeklinin hesabına geçiyor. Hemen maaşımızı taşıyarak sizde bankaların sunduğu nakit promosyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca emekli maaşını taşıyan emeklilere bankalar ücretsiz havale ve EFT imkânlarının yanı sıra düşük faizli kredi fırsatları da sunuyor. Yani 3 yıllık taahhüt karşılığında birçok ayrıcalık bankalarda sizleri bekliyor.

Başa dön tuşu