Spor

Stefan Kuntz sandalyeden düştü, Türkçe küfürlü tepkisi sosyal medyada viral oldu

Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Gaziantep’te oynanacak Türkiye-Çekya maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında sandalyeden düştü. Bir anda sandalyeden yere kapaklanan Kuntz, bu anlarda Türkçe küfür ederek gülmeye başladı. Küfür ettikten sonra ağzını kapatan Kuntz, gazeteciler ve teknik heyetin kahkahalarıyla kendisine gülmeye devam etti.

Milli Takım Teknik Direktörü Kuntz, basın toplantısında sandalyeden düştü. Türkiye-Çekya hazırlık maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında önemli açıklamalarda bulunan Kuntz, bir anda oturduğu sandalyeden yere kapaklandı. Bu anlarda basın mensupları ve orada bulunan teknik heyetin kahkahaları kameralara yansıdı. Kunt, düştükten sonra Türkçe küfür edince orada bulunanlar gülmeden edemedi.

SANDALYEDEN DÜŞTÜ

İlk hazırlık maçını Diyarbakır’da İskoçya ile oynayan A Milli Takım, İskoçya’yı yenerek ilk hazırlık maçından galibiyetle ayrılmıştı. Şimdi gözler 19 Kasım 202 Cumartesi Gaziantep’te Çekya ile oynanacak hazırlık maçına çevrildi. Türkiye-Çekya hazırlık maçı öncesinde basın toplantısına katılan Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, toplantı sırasında talihsiz bir kaza yaşadı. Kuntz, oturduğu sandalyeden bir anda yere kapaklandı. Bir anda kendisini yerde bulan ve bu duruma hiç beklenmedik bir şekilde tepki veren deneyimli teknik adamın bu tepkisi herkesi güldürdü.

TÜRKÇE KÜFÜR ETTİ

Sandalyenin bir anda boşluğa düşmesi ile kendisini yerde bulan Kuntz, ‘S..ir’ diyerek Türkçe küfür etti. Küfür sonrası ağzını kapatan Kuntz, basın toplantısında kendisine eşlik eden oyuncusu Samet Akaydın ve basın mensuplarıyla birlikte yaşanan olay karşısında kahkahalara boğuldu.

Başa dön tuşu