Ekonomi

Şubeye bile gitmeden düşük faizli nakit imkanı! Garanti BBVA yeni yıla özel verecek

Garanti BBVA’dan anında kredi kampanyası başladı. Yeni yıl öncesi düşük faizli nakit almak isteyen hemen başvuru yapsın. Şubeye gitmeye de gerek yok. Nakit ihtiyacı olan dijital bankacılıktan alabiliyor.

Şubeye bile gitmeden düşük faizli nakit imkanı! Garanti BBVA yeni yıla özel verecek. Acil nakit ihtiyacı olanlara Garanti BBVA’dan düşük faizli kredi müjdesi geldi. Yeni yıl öncesinde tüm ihtiyaçlarınıza yönelik bir kampanya düzenleyen Garanti Bankası, anında kredi hattı üzerinde ama Digital bankacılık aracılığı ile kredi kullandırıyor. Garanti Bankası düşük faiz oranları ile verdiği kredi sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Artan nakit ihtiyacınıza çözüm Garanti Bankası’ndan geliyor. Yeni yıl öncesinde alışveriş, sağlık, evlilik gibi giderleriniz varsa ve harcama yapmak için Nakit paraya ihtiyaç duyuyorsanız Garanti Bankası’nın bu kampanyasını Hemen değerlendirebilirsiniz. Garanti BBVA’dan düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler banka şubesine bile gitmeye gerek olmadan başvuru yapabiliyor. Başvuru için Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet www.garantibbva.com.tr, Garanti BBVA şubeleri ve 444 0 335 Garanti BBVA Anında Kredi Hattı’nı kullanabilirsiniz. Garanti BBVA düşük faizli kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

3 AY ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ ALABİLİRSİNİZ

Yeni yıl öncesi acil nakit ihtiyaçlarınız için Garanti Bankası’ndan düşük faizli 3 ay ödeme ertelemeli kredi alabilirsiniz. Garanti Bankası, istediğiniz kadar nakit ihtiyacınızı karşılıyor. 50.000 TL’ye kadar alacağınız Kredilerde 36 ay vade seçeneği sunuluyor. 50 bin TL ve üstü kredi başvurularınız için ise 24 ay vade sunuluyor.

BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU

Garanti Bankası’nın düşük faizli kredi kampanyasında başvuru şartları da belli olduğunu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, bankalarla Kredi konusunda herhangi bir sorun yaşamamak aranan şartlar arasında yer alıyor. Düzenli geliri olanlar banka şubesine bile gitmeden başvuru yaparak Kredi kullanabiliyor. Kredi notu 1200 puan ve üstü olanlar bu krediyi daha rahat bir şekilde alabiliyor.

Garanti Bankası’ndan konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; Yeni yılla birlikte müşterilerimizin artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla anında ve hızlı başvurabilecekleri Yeni Yıl Kredisi’ni sunuyoruz. Müşterilerimiz sağlık, alışveriş, evlilik ve her türlü nakit ihtiyacını Yeni Yıl Kredisi’yle Anında Kredi Hattı ve dijital bankacılık kanallarımız üzerinden kolayca kullanılabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen ancak Bankamız müşterisi olmayanlar Garanti BBVA Mobil’i indirerek bulundukları yerden hızlıca müşterimiz olarak anında kredi başvurusunda bulunabilir. Biz de, yeni yılda ihtiyaçları yerine sevdiklerini düşünmeleri amacıyla Yeni Yıl Kredisini sunduğumuz için mutluyuz.”

Başa dön tuşu