Medya

Survivor 1 Şubat iletişim ödülünü kim kazandı? Senem ve Chaby kavgası, Survivor kim elendi?

Survivor’da 1 Şubat akşamı duygusal anlar yaşandı. Survivor iletişim ödülünü ünlüler ve gönüllüler kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Senem ve Chaby kavgası damga vururken bir yandan da eleme heyecanı yaşandı. 1 Şubat Survivor iletişim ödülünü kim kazandı? Survivor 1 Şubat elenen kim? 

Kıyasıya mücadelenin ve heyecanın dorukta yaşandığı 1 Şubat Çarşamba Survivor iletişim ödülü için de büyük çaba sarf ettiler. İletişim ödülünü kazanan takım duygusal ve mutlu anları gözyaşları içinde yaşadı. 

Survivor iletişim ödülünü kim kazandı? 

Bu akşam iletişim ödülünü alacak olan takım uzun süredir görmediği sevdiklerinin desteğini almak için kıyasıya mücadele etti. Kırmızı ve mavi takımdan buna çok ihtiyacı olan yarışmacılar ellerinden geleni ortaya koydu. Yarışmada Barış, protezsiz şekilde harika bir performans sergiledi. 

İletişim ödülünün kazananı ise Kırmızı takım oldu. Sevdiklerinin fotoğraflarını ve kendilerine mesajlarını okudular ve yoğun duygularını birbirleriyle paylaşarak yaşadılar.  

Senem’den ağır sözler 

Senem takımdan kendisini yazan kişilere eleştiride bulunurken bir anda Chaby’nin lafa girmesiyle tüm öfkesini boşalttı. Chaby’ye “Arkasından konuştuğun insanların yüzüne gülüyorsun” diyerek ve üstüne yürüyerek öfkesini yöneltti. 

Survivor 1 Şubat kim elendi? 

Zor şartlar altında yarışan yarışmacıların hepsi ellerinden geleni yaparken bugün mavi takım ada şartlarında performanslarını toparlayamadı. Kırmızı takımın ödülü kazandığı bölümde eleme konseyinde Acun Ilıcalı, “Çoğu yarışmacının bu sene şartlara dayanmakta zorlanacağını tahmin etmiştik” ifadelerini kullandı. Ayrıca yarın yapılacak olan “Erzak oyunu” ile ada şartlarının da iyice zorlaşacağını söyledi. Kaybeden takımın barakaları da gidecek. 

Survivor 1 Şubat eleme gününde elenen yarışmacı Mavi takımdan Avcı oldu.

 

Başa dön tuşu