Medya

Survivor 2023 kadrosuna bir ünlü oyuncu daha dahil oldu! Acun Ilıcalı 3. yarışmacıyı da duyurdu

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor’ın 2023 kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Fenomen yarışmanın kadrosu merak edilirken Acun Ilıcalı, ilk iki yarışmacıyı açıklamıştı. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu olan Ilıcalı, 2023 kadrosuna Berdan Mardini ve Ümit Erdim’in katıldığını duyurmuştu. Ünlü televizyoncu Survivor’ın üçüncü yarışmacısını da açıkladı.

Survivor 2023’e adım adım ilerlerken heyecanla beklenen yarışma programının kadrosu da şekillenmeye başladı. Bu sezon nasıl bir kadro olacağı merak edilirken yarışmaya katılan isimler yavaş yavaş açıklanmaya başlandı. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesbından yaptığı paylaşımlarla Survivor 2023’ün ilk 3 yarışmacısını açıkladı. İşte Survivor 2023 kadrosuna dahil olan yarışmacılar…

BERDAN MARDİNİ VE ÜMİT ERDİM SURVİVOR’DA

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Survivor 2023 ünlüler takımının ilk 2 yarışmacısını açıklamıştı. İlk olarak Berdan Mardini’nin Survivor kadrosuna dahil olduğunu duyuran Ilıcalı, Ümit Erdim’i de paylaşarak ünlü oyuncunun da kadroda yer alacağını açıklamıştı. Survivor’a gidecek olan Berdan Mardini ile Ümit Erdim izleyici için büyük bir sürpriz oldu.

ÜÇÜNCÜ YARIŞMACI MURAT EKEN OLDU

Survivor 2023’ün 3. yarışmacısını da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Acun Ilıcalı, Murat Eken’in Survivor kadrosuna dahil olduğunu açıkladı. Ilıcalı, ‘Sevgili Murat Eken, Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu. Başarılar dilerim…’ notuyla haberi verdi.

MURAT EKEN KİMDİR?

7 Ağustos 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Murat Eken, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. Müjdat Gezen ve Haldun Dormen’in yönettiği çeşitli oyun müzikallerde rol üstlendi. Yıllar önce ekrana gelen Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınmaya başlayan Eken, buradaki rolleriyle adını geniş kitlelere duyurmayı başardı. Murat Eken, şu an BKM Mutfak oyuncuları bünyesinde yer alıyor.

 

Başa dön tuşu