Medya

Survivor 2023’ün ilk yarışmacısı belli oldu! Acun yine yaptı yapacağını, çok konuşulan isim Survivor’da

Survivor 2023 için geri sayım devam ederken Acun Ilıcalı beklenen bombaları patlatmaya başladı. Survivor 2023’te yarışacak ilk yarışmacı açıklandı. O ismin neden tayt giyip spor yaptığı da ortaya çıktı.

TV8 ekranlarının Fenomen programı Survivor 2023 heyecanla bekleniyor. Survivor 2023 sezonu için artık geri sayım başlarken Acun Ilıcalı’dan da açıklamalar geliyor. Ünlü televizyoncu daha önce yaptığı açıklamada bu yılki Survivor’ın diğerlerinden farklı olacağını söylemişti. Acun Ilıcalı Survivor’da akıl oyunlarının öne çıkacağını açıklarken yarışmacıların kimler olacağı da merak konusu olmuştu.

2023 Survivor yarışması için geri sayım devam ederken Acun Ilıcalı Survivor’da yarışacak ilk yarışmacıyı duyurdu. TV 8’in patronu Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Survivor 2023’ün ilk yarışmacısının Berdan Mardini olduğunu bildirdi.

Spor taytı ile çok konuşulmuştu

Berdan Mardini, özellikle son dönemlerde spor yaptığı sırada çektiği videolarla çok konuşulan isimlerden biri olmuştu. Özellikle spor yaparken tayt giydim giymesi Gündem olan Berdan Mardini Survivor 2023’ün açıklanan ilk yarışmacısı oldu. Berdan Mardini’nin bu kadar spor yapmasının sebebi de böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Survivor 2023 ne zaman başlayacak?

TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran Survivor 2023 yarışmasının ne zaman başlayacağı da merak konusu oldu. Survivor 2023 ne zaman başlayacak ne zaman yarışmacılar belli olacak gibi soruların yanıtı yoğun bir şekilde araştırılıyor. Henüz Survivor 2023 yayın tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Acun Ilıcalı’nın ilerleyen günlerde hem yarışmacıları hem de Survivor’ın başlama tarihini açıklaması bekleniyor.

Başa dön tuşu