Medya

Survivor Turabi olay yaratan yatak pozunu sildi! Yarı çıplak pozu gündem olan Turabi’den +18 açıklaması

Ekranların fenomen yarışma programı Survivor’da 2 kez şampiyonluk yaşayan ve geniş bir hayran kitlesine ulaşan Survivor Turabi’den sosyal medyada olay yaratan bir yatak pozu gelmişti. Yatakta bir kadınla yarı çıplak poz veren Turabi Çamkıran, gelen tepkiler üzerine bu pozunu sildi. Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve paylaşımlarıyla sık sık adından bahsettiren Turabi Çamkıran’ın tepki çeken yatak pozunu silmesinin ardından yaptığı +18 açıklaması dikkat çekti.

Turabi’nin sosyal medyada bir kadınla yarı çıplak verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaşmasına tepki yağmıştı. Turabi’nin bu paylaşımını gören takipçileri tepkisi dile getirmiş ve böyle paylaşımlar görmek istemediklerini belirtmişti. Turabi, gelen tepkiler üzerine olay yaratan yatak pozunu kaldırdı. Ancak bu kez de +18 açıklamasıyla gündem oldu. Turabi’nin ‘Daha +18 paylaşımlarla geri döneceğiz’ sözleri yeni bir gündem yarattı.

YATAK POZUNA TEPKİ YAĞMIŞTI

Geniş bir takipçi kitlesine sahip olan ve sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan Turabi Çamkıran, bir kadınla yatakta yarı çıplak verdiği pozla tepkileri üzerine çekmişti. Turabi’nin yatak pozu olay yaratmış ve tepki üstüne tepki yağmıştı. Gelen tepkilere daha fazla dayanamayan Survivor şampiyonu, yarı çıplak yatak pozunu sildi.

+18 AÇIKLAMASI GÜNDEM OLDU

Kendisine pozlarından dolayı gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yapan Turabi, takipçilerinden gelen tepkiler sebebiyle açık seçik paylaşımlarını kaldıracağını belirtti. Takipçilerinin böyle fotoğraflar görmek istemiyoruz yorumlarının ardından bu paylaşımlarını silme kararı aldığını söyleyen Turabi’nin bu konuyla ilgili açıklaması ise olay oldu. Turabi yaptığı paylaşımın altına, ‘Takipçilerim; Abi bu nasıl fotoğraflar? Lütfen böyle fotoğraflar paylaşma artık! Biz videolarını görmek istiyoruz! Link istiyoruz! Dedikleri için eski paylaşımları kaldırıp, yeni programımız BiBitmedinizBe ile daha açık seçik, daha +18 ile geri döneceğiz. Çok yakında!’ notunu düştü.

Başa dön tuşu