Ekonomi

Tarım Kredi bir bunu yapmamıştı, o da oldu! Bu defa indirim değil, para müjdesi verdi! Başvurana 10.000 TL nakit ödeme veriyor!

Tarım kredi marketten sürpriz duyuru geldi. Bu defa ayçiçek yağı indirimi değil, para saçıyor. Tarım kredi market başvuru yapana 10 bin TL nakit destek veriyor.

Tarım Kredi bir bunu yapmamıştı, o da oldu! Bu defa indirim değil, para müjdesi verdi! Başvurana 10.000 TL nakit ödeme veriyor! Acil nakit ihtiyacı olanlara bu defa sürpriz ödeme duyurusu Tarım Kredi marketten geldi. Tarım Kredi Market ayçiçek yağı ve temel gıda ürünü indirimlerinden sonra bu defa da düşük faizli masrafsız kredi desteği sağlıyor. Başvuru yapana 12 ay taksitli kredi ödemesi verilecek. Acil nakit ihtiyacı olan herkes başvuru yapabilecek. Tarım Kredi 10.000 TL kredi fırsatı ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Tarım Kredi Market indirimli ürün satışı sonrasında bu defa da düşük faizli kredi fırsatı ile gündemde. Bugüne kadar ayçiçek yağı fiyatlarına yaptığı indirimlerle konuşulan Tarım Kredi Şimdi de 10 bin TL kredi fırsatı ile konuşulacak gibi görünüyor. Tarım Kredi Market zincirlerinden yapılan duyuruya göre acil nakit ihtiyacı olanlara 10 bin liraya varan nakit destek sağlanacak. Başvurular Tarım Kredi Market şubelerinden yapılabilecek. Tarım Kredi 10.000 TL kredi desteği ile ilgili merak edilenler haberimizde…

TARIM KREDİ MARKET KREDİ DESTEĞİ SAĞLIYOR

Tarım Kredi Market Türkiye’de bulunan binlerce şubesinden ekonomik fiyatlı temel gıda ürünü satışı yaparken Şimdi de 10 bin TL kredi desteği vereceğini açıkladı. Tarım Kredi 10.000 TL kredi desteği sabah saatlerinden itibaren gündeme oturdu. Peki, Tarım Kredi den nasıl kredi alınır? Tarım Kredi Market her ay 750 TL taksitle 12 ay vadeli 10.000 TL kredi sağlayacak. Başvuru şartları ve tüm detaylar da belli oldu.

Acil Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar 12 ay geçerli taksitlerle 10.000 TL kredi desteğini Tarım Kredi marketten alabilecek. Maddi durumunuz yeterli değilse hemen Tarım Kredi Market şubelerine giderek acil nakit desteği için başvuru yapabilirsiniz. Sadece ihtiyaç sahibi vatandaşlara verilecek olan tarım kredi 10.000 TL kredi desteği başvuru şartları da tek tek açıklandı.

TARIM KREDİ MARKET KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Tarım Kredi marketten 10000 TL’lik kredi almak istiyorsanız başvuru şartı olduğunu unutmayın. 12 ay vadeli ve 750 TL taksitli şekilde verilecek olan krediden faydalanmak için öncelikle Kredi notunuz önemli. Düzenli geliri olanlar kredi notu düşük olmayanlar başvuru yapmaları halinde Kredi fırsatından faydalanabiliyor. Tarım Kredi Market şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yaptığınız başvurular sonrasında değerlendirme Hemen başlıyor ve sonuç aynı gün içinde cep telefonunuza SMS olarak gönderebiliyor.

Tarım Kredi marketi kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almanız halinde banka hesabınıza ödemeniz yatacaktır. Sonrasında takip eden aydan itibaren 750 TL aylık taksitlerle Kredi borcunuzu ödemeye başlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu