Ekonomi

Tarım Kredi indirim şov başladı! Toz şeker, ayçiçek yağı, çay, yumurta fiyatları inanılmaz!

Tarım Kredi Market indirim rüzgarı devam ediyor. Tarım Kredi de toz şeker, ayçiçek yağı, yumurta ve çay fiyatlarına inanamayacaksınız.

Tarım Kredi indirim şov başladı! Toz şeker, ayçiçek yağı, çay, yumurta fiyatları inanılmaz! Tarım Kredi Kooperatifi Market yine bomba gibi indirimlerini duyurdu. Bugün Tarım Kredi de onlarca üründe hesaplı fiyatlar tüketicileri bekliyor. Özellikle temel gıda ürünlerindeki fiyatlar resmen mest edecek. Toz şeker, ayçiçek yağı, yumurta, çay fiyatları çok hesaplı. Peki, Tarım Kredi’de hangi ürünler indirimde? Tarım Kredi Market indirimli ürünler neler? Tarım Kredi 25 Kasım 2022 fiyat listesi haberimizde…

Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde indirimli ürün kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile uzun zamandan beri cazip fırsatları vatandaşlara sunan Tarım Kredi Market bu hafta da en ekonomik ürünleri sizlerle buluşturuyor. Fırın Kredi de indirime giren ürünler arasında toz şeker, ayçiçek yağı, çay gibi ürünler yer alıyor. Yani vatandaşların tüm temel ihtiyaçları Tarım Kredi Market raflarında hesaplı fiyatları ile sizleri bekliyor. Tarım Kredi Market indirimleri 30 kasım tarihine kadar devam edecek. Tarım Kredi Kooperatif Market indirimli fiyat listesi haberimizde…

TARIM KREDİ 25 KASIM 2022 İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Son dönemlerde Türkiye’nin en çok tercih edilen Market zincirlerinden Biri haline dönüşen Tarım Kredi marketi yine çok hesaplı ürünlerle sizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Tarım Kredi Market zincirinde bugün onlarca üründe indirimli fiyat garantisi tüketicilerle buluşuyor. Tarım kredinin yeni indirimleri arasında bulunan temel gıda ürünlerini sizler için Araştırdık.

Bugün itibariyle Tarım Kredi reyonlarında Birlik bardak poşet Çay 25’li 10,50 TL, destan toz şeker 5 kilogram 100 3,90 TL, Birlik Tiryaki siyah çay 1 kilogram 64,90 TL, Birlik tam yağlı kültürlü beyaz peynir 1 kilogram 69,90 TL, Tarım Kredi Anadolu ayçiçek yağı 1 litre 34,90 TL, Torku yarım yağlı süt 1 litre 15,90 TL fiyatı ile sizleri bekliyor.

TARIM KREDİ İNDİRİMLERİ 30 KASIM’A KADAR DEVAM EDECEK

Tüketicilerin heyecanla beklediği Tarım Kredi Market indirimlerinde tarihler belli oldu. Tarım Kredi 25 Kasım 2022 indirimleri 30 Kasım 2022 tarihine kadar devam edecek. Türkiye genelinde binden fazlası şubesi bulunan tarım kredi marketi indirimlerinden faydalanmak için erken saatlerde gitmeyi unutmayın. Çünkü Tarım Kredi Market indirimleri stoklarla sınırlı yani Yetişen alıyor.

Başa dön tuşu