Ekonomi

Tarım Kredi marketlerde tam 600 üründe dev indirim! Cumhurbaşkanı Erdoğan bizzat duyurdu! Undan salçaya ne ararsanız var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2022 yılının son Kabine toplantısının ardından kameralar karşısına geçerek önemli açıklamalarda bulundu. Yılın son Kabine toplantısının ardından kamuoyunu bilgilendirmek üzere kameralar karşısına geçen Erdoğan, Tarım Kredi marketlerdeki indirimi de duyurdu. Zamların üst üste geldiği dönemde vatandaşın cebini rahatlatacak indirimin Tarım Kredi Kooperastif Marketlerden geldiğini duyuran Erdoğan, tam 600 çeşit ürünün en ucuz fiyatlarla satışa sunulacağını açıkladı.

Kabine toplantısının ardından müjdeleri peş peşe duyuran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir müjde de tüketiciye verdi. Vatandaşların cebini rahatlatacak indirim haberini veren Erdoğan, Tarım kredi marketlerde tam 600 çeşit ürünün en uygun fiyata satıla sunulacağını bildirdi. İşte Tarım Kredi marketlerdeki indirimli ürünler hakkındaki tüm detaylar…

İNDİRİMLER BAŞLADI

Kabine toplantısının ardından kamuoyuna açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarım Kredi’nin 1520 kooperatif 400 mini kop, 250 kop bakkal olmak üzere 2 bin 170 hizmet noktasında tam 600 çeşit ürünün en ucuz fiyatla satışa sunulacağını açıkladı. Tarım Kredi marketlerdeki indirimin bugünden itibaren başladığını duyuran Erdoğan, önümüzdeki yıllarda bu marketlerin sayısını 3 bine çıkarmayı hedeflediklerini de ekledi.

TAM 600 ÇEŞİT ÜRÜN EN UYGUN FİYATA SATILACAK

Bilindiği gibi Tarım Kredi marketler açıldığı ilk günden bu yana tüketicinin yanında oluyor. Vatandaşların ürünlere en uygun fiyata ulaşmasını amaçlayan ve vatandaşın cebini rahatlatan Tarım Kredi marketlerde geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gelen talimat üzerine 25 üründe indirime gidilmişti. Tarım Kredi markette bugünden itibaren tam 600 çeşit üründe yeni indirimler başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, temel ihtiyaç malzemelerinden oluşan 600 çeşit ürünün bugünden itibaren en ucuz fiyattan satılacağını duyurdu ve ‘Tarım Kredi sadece ürün öncesi destek değil, ürünü alıp işleyip satıyor.’ dedi.

 

Başa dön tuşu