Ekonomi

Tarım Kredi ve TMO zincir marketlere meydan okudu! Ayçiçek yağı, yumurta, toz şeker, çay, kağıt havlu, tuvalet kağıdı yarı fiyatına düştü

Tarım Kredi ve TMO’dan çılgın kampanya. 2023’e bir gün kala iki marketten dev fırsatlar duyuruldu. Tüm zincir marketlere meydan okuyan tarım kredi ve Toprak Mahsulleri Ofisi her şeyi yarı fiyatına düşürdü.

Tarım Kredi ve TMO zincir marketlere meydan okudu! Ayçiçek yağı, yumurta, toz şeker, çay, kağıt havlu, tuvalet kağıdı yarı fiyatına düştü. Yeni yıla doğru geri sayım devam ederken özellikle artan gıda fiyatları vatandaşları endişelendiriyor. 2023 yılından itibaren raflardaki birçok ürüne zam geleceğinin bildirilmesi sonrasında indirimli satış yapan zincir marketlerde büyük yoğunluk yaşanıyor. Özellikle Ağustos ayından bu yana Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile indirime giren tarım kredi ve Toprak Mahsulleri Ofisi’ne vatandaşın ilgisi son derece büyük. Tarım Kredi TMO’da rakiplerine meydan okuyan son kampanyalarını duyurdu. Ayçiçek yağı ve toz şeker gibi önemli gıda ürünlerinde büyük indirim var.

Tarım kredi ve Toprak Mahsulleri Ofisi kapış kapış gidecek yeni indirimli ürünlerini duyurdu. Zincir marketlere meydan okuyan iki Market, ayçiçek yağı ve toz şeker başta olmak üzere raflarındaki tüm ürünlerinin fiyatlarını düşürdü. Özellikle TMO markalı ürünler PTT AVM de çok uygun fiyatlı olarak yerini aldı. Peki, TMO ve Tarım Kredi indiriminde neler var? İşte Tarım Kredi ve TMO indirimli ürünler listesi…

TARIM KREDİ YILSONU İNDİRİMLERİ

Tarım Kredi Market Aralık ayının ortalarında yılsonu indirimlerini duyurmuştu. Yüzlerce indirimli ürün tarım kredi markette hala satışta. Ancak indirimde yarın son gün. Peki, Tarım Kredi markette hangi ürünler indirimli olarak satılıyor? Tarım Kredi 31 Aralık 2022 indirimli fiyat listesi şöyle;

TK Kavrulmuş ay çekirdeği siyah 34.90 TL, TK sarı leblebi 21.90 TL, TK kabuklu ceviz 66.90 TL, TK Kavrulmuş naturel badem içi 81.90 TL, TK Kavrulmuş Antep fıstığı 269.90 TL, TK iç badem 189.90 TL, TK kavrulmuş Antep fıstığı 89.90 TL, TK kabuklu yer fıstığı 54.90 TL, TK çifte kavrulmuş fındık 64.90 TL, TK ağın leblebisi 39.90 TL.

TK Kavrulmuş kabak çekirdeği 29.90 TL, TK kuru üzüm 26.90 TL, Dr. Oetker çikolata sosu 10.90 TL, Dr. Oetker krem şanti 23.90 TL, TK Karışık kuruyemiş 49.90 TL, TK Kavrulmuş yer fıstığı içi 31.90 TL, Nutzz popcorn 10.90 TL, Fellas meyve barları 10.95 TL,  Patiswsiss nohut cipsi 9.95 TL.

TMO İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

TMO’dan da yıl sonuna özel kampanya duyurusu geldi. Hem market zincirlerinde hem de PTT AVM’de indirimli satış yapan TMO, yeni ürünlerini yıl sonuna özel duyurdu. TMO Ayçiçek yağı büyük indirimde. İşte TMO indirimli ürün listesi:

TMO Ayçiçek Yağı 5 lt 135,00 TL

TMO Ayçiçek Yağı Pet 5 lt x 4 Adet 540,00 TL

TMO Ayçiçek Yağı Pet 5 lt x 2 Adet 270,00 TL

Eğer Toprak Mahsulleri Ofisi ürünleri indirimli fiyatlarından Satın almak istiyorsanız pttavm.com adresi üzerinden Siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca bu adreste çoklu alımlarda TMO markalı ayçiçek yağı ürünleri çok daha uygun fiyatlı olarak sizlerle buluşuyor.

Başa dön tuşu