Ekonomi

Tarım Kredi yine yaptı şovunu! Ocak 2023 TKM indirim listesinde ayçiçek yağı, toz şeker, peynir, çay sudan ucuz! Duyanlar üçer beşer alıyor

Tarım kredi indirim şovu devam ediyor. Ocak 2023 tarım kredi indirimlerini duyanlar kaçırmak istemiyor. Ayçiçek yağ peynir yumurta süt un toz şeker tüm ürünlerde indirim var. Stok yapmak için geç kalmayın.

Tarım Kredi yine yaptı şovunu! Ocak 2023 TKM indirim listesinde ayçiçek yağı, toz şeker, peynir, çay sudan ucuz! Duyanlar üçer beşer alıyor. Tarım kredi indirimi devam ediyor. Alışveriş tutkunları ve ekonomik alışveriş yapmak isteyenler için tarım kredi en doğru adresi oluyor. Tarım kredi Kooperatif market, iki gün için geçerli yeni indirimli ürünler listesini yayınladı. İndirim fırsatlarından faydalanmak isteyenler elini çabuk tutsun. Ürünler kapış kapış gidiyor tükenmeden yetişin.

Tarım kredi Kooperatif market Ocak Ayı’nın ilk yarısına ait yeni indirimli ürün kampanyasını duyurdu. Yine yüzlerce ürün de indirimli fiyat garantisine tüketicilerle buluşturan ünlü marketler zincirinde çok hesaplı ve kaliteli ürünler raflarda yerini alıyor. Tarım kredi Kooperatif market indirimlerinde evinizin çünkü temel ihtiyaçları bulunuyor. Peki, bugün tarım kredi de hangi ürünler indirimde? Tarım kredi acı çekiyor fiyatları ne kadar?

TARIM KREDİ İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Ocak ayında tüm marketler arasında büyük bir indirim rekabeti başlarken tarım kredi market en hesaplı ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Tarım kredi Kooperatif market zincirleri, başta ayçiçek yağı, tozşeker, çay, yumurta, süt ve onu olmak üzere daha onlarca üründe hesaplı fiyat garantisi sünüyor. Tarım kredi Ocak ayı indirimli ürünler listesi şöyle;

TMO ayçiçek yağı 135 TL

Yumurta 58.90 TL

Sütaş tost peyniri 77.90 TL

TK tam yağlı süzme peynir 29.90 TL

TMO kırmızı mercimek 21 TL

Destan toz şeker 106.45 TL

TK dana kangal sucuk 28.90 TL

TK dana macar salam 26.50 TL

Eti burçak 18.90 TL

Çerezos 10.90 TL

Torku gofret çeşitleri 8.95 TL

First sakız çeşitleri 11.90 TL

Tipitip karışık aromalı sakız 10.95 TL

Meysu meyve nektarı çeşitleri 12.90 TL

Fanta 19.90 TL

Uludağ limonata 12.90 TL

Kahve dünyası salep 39.50 TL

Kahve dünyası sıcak çikolata 39.50 TL

Elit sıvı sabun 10.90 TL

Maylo tuvalet kağıdı 74.90 TL

Maylo kağıt havlu 89.90 TL

Arko krem classic 39.90 TL

Parex orta boy çöp torbası 15.90 TL

TARIM KREDİ BÜYÜK AYÇİÇEK YAĞI İNDİRİMİ SÜRÜYOR

Tarım Kredi de indirimli ürün fırsatlarının yanı sıra Tarım Kredi 5 litre ayçiçek yağı fiyatları da indirimde. Uzun süreden beri sadece 135 TL etiket fiyatı ile satışta olan tarım kredi ayçiçek yağı yine aynı fiyat üzerinden Ocak ayı sonuna kadar indirimli olarak satılacak. Tarım Kredi indirimli alışveriş fırsatı değerlendirmek isteyenler acele etsin Çünkü ürünler sınırlı sayıda raflarda.

Başa dön tuşu