Ekonomi

Tarım Kredide bugün deterjan ve temizlik ürünleri indirimde! 13 Kasım Tarım kredi indirim listesi

Tarım Kredi Market indirimli ürün çılgınlığına devam ediyor. 13 Kasım Tarım Kredi indirimli fiyat listesi belli oldu. İşte Tarım Kredi de bugün indirime giren ürünler…

Tarım Kredi Market Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Ağustos ayında başlayan indirimli ürün satışına devam ediyor. Hafta sonu için de özel indirimli ürünler yayınlayan Tarım Kredi de bugün Hem temizlik ürünleri hem de Deterjan çeşitleri hesaplı fiyatları ile dikkat çekiyor.

Türkiye genelinde bulunan şube sayısını her geçen gün arttırmaya devam eden Tarım Kredi Market, özellikle temel ihtiyaç ürünlerini en uygun fiyatlara bulabileceğiniz adres oluyor. Ağustos ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı üzerine indirime giren Tarım Kredi marketlerde 13 Kasım günü satışa sunulacak hesaplı ürünler belli oldu. Bugün özellikle Deterjan ve temizlik ürünlerinde büyük indirim sizlerle buluşacak. Tarım Kredi Market indirimli fiyat listesi de yayınlandı. İşte 13 Kasım 2022 Tarım Kredi Market indirim listesi…

TARIM KREDİ MARKET İNDİRİM LİSTESİ 13 KASIM 2022

Tarım Kredi Market, başta Gıda ürünleri olmak üzere yüzlerce üründe indirimli fiyat sunmayı sürdürüyor. 13 Kasım pazar günü itibariyle Tarım Kredi de indirimli olarak satışa sunulacak olan ürünlerin Deterjan çeşitleri olduğu öğrenildi. Tarım Kredi de bugün 7 kilogram Peros çamaşır deterjanı 119.90 yerine 96.90 TL fiyatı ile sizlerle buluşacak. Tarım Kredi markette indirimli satış sadece bugün için geçerli olacak.

TARIM KREDİ MARKET 13 KASIM 2022 İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Ayrıca Tarım Kredi Market raflarında bugün manav grubu ürünlerde hesaplı fiyatları ile dikkatleri üzerine topluyor. Manav reyonunun neredeyse tamamında indirime giren Tarım Kredi Market te patlıcan kilogram 12.25 TL, Nar kilogram 11,90 TL, ayva kilogram 9,50 TL, yerli muz kilogram 15,75 TL, kırmızı lahana kilogram 6.90 TL ve patates kilogram 6.75 TL fiyatı ile sizlere sunuluyor.

NOT: Tarım Kredi Market indirimli fiyat listesi sadece bugün için geçerli. O sebeple hesaplı alışveriş yapmak isteyenlerin mutlaka en yakın Tarım Kredi Market şubesine uğraması gerekiyor. İndirimler yarın sabahtan itibaren sona erecek.

Başa dön tuşu