Ekonomi

TCMB kararı sonrası 6 bankada faiz depremi! Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası ve Garanti BBVA faiz oranlarını dibe çekti!

6 bankadan son dakika faiz indirimi kararı. Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası ve Garanti BBVA az önce duyurdu! Güncel faiz oranları değişti.

TCMB kararı sonrası 6 bankada faiz depremi! Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası ve Garanti BBVA faiz oranlarını dibe çekti! Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası kasım ayı faiz kararı açıklandı. Merkez Bankası’nın faiz kararı sonrası tam altı bankada faiz indirimi yapıldı. Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası ve Garanti BBVA güncel kredi faiz oranları ne kadar oldu? Bankaların taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Bankaların güncel kredi faiz oranları Merkez Bankası’nın faiz kararı sonrasında vatandaşlarca merak ediliyor ve araştırılıyor. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Bugün yeni bir faiz indirimi kararına imza attı ve Faizler Artık tek haneye düştü. Uzun bir aradan sonra tek hanede olan faiz rakamları nedeniyle vatandaşlar bankalardan da faiz indirimi haberlerini bekliyordu. Peki, kredi faizleri güncellendi mi? bankaların kasım ayı güncel faiz oranları ne kadar oldu? 2022 Kasım ayı kredi faiz oranları ne kadar? İşte Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası ve Garanti BBVA faiz oranları…

BANKALARIN KASIM AYI GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI 2022

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın çok da sürpriz olmayan faiz kararı sonrasında bankaların güncel faiz oranları merak konusu oldu. Peki, bankaların taşıt konut ve ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar oldu? İşte Kasım 2022 güncel kredi faiz oranları;

GARANTİ BBVA

Bankalar peş peşe faiz oranlarını açıklamaya başladı. Garanti Bankası sonbahar Kredisi olarak yüzde 2.24 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veriyor. Ayrıca Garanti Bankası’nın taşıt ve konut kredisi faiz oranları yüzde 1.79 ile 2 arasında değişiyor.

ING BANK

Düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere ING Türkiye’den büyük bir fırsat sunuyor. ING Bank Kasım ayında başvuru yapan ve 3 ay ödemeleri temizlemeli 12 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için yüzde 1.24 faiz oranı uyguluyor.

AKBANK

Yine Akbank’ta düşük faizli kredi veren bankalar dan biri. Kasım ayında 50.000 TL’lik ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere Akbank’ın uyguladığı kredi faiz oranı %2,05 oluyor.

TEB

TEB 3 ay ödeme ertelemeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi için Kasım ayında faizleri oldukça indirdi. 12 ay vadeli olarak 20.000 TL kredi kullananlara uygulanan faiz oranı yüzde 1,64 oldu.

TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 2022

Taşıt kredisi faiz oranları da merak konusu oldu. 2022 yılının Kasım ayında özellikle 3 bankada taşıt kredisinde cazip fırsatlar var. Bu bankalardan biri Akbank oldu. Akbank 100.000 TL’ye Varan taşıt kredisinin 12 ay vadeli ve yüzde 1.99 faiz oranlı şekilde suluyor.

Kuveyttürk ise taşıt kredisinde 100.000 TL’ye Varan taleplerinize 36 ay vadeli ve %2,04 faiz oranı ile yanıt veriyor.

Koçfinans ise 100 bin TL’ye kadar kullanacağınız taşıt kredisinde yüzde 3,19 faiz oranı uyguluyor.

2022 KASIM AYI GÜNCEL KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Konut kredisinde de yine bankalar cazip tekliflerle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Akbank 200.000 TL’ye Varan konut kredisi talepleriniz için yüze 2,0 8 faiz oranı uyguluyor. Türkiye İş Bankası ise 120 ay vadeli bir milyon liraya varan kredi veriyor. Türkiye İş Bankası’nın faiz oranı ise %2,05. Garanti bbva ise 120 ay vadeli 500 bin TL’ye Varan konut kredisi suluyor. Garanti Bankası’nın konut kredisinde faiz oranı ise yüzde 2,73 oluyor. Yapı Kredi Bankası’nda yapılan duyuruya göre 500 bin TL’ye kadar olan konut kredisi ihtiyaçlarınızda faiz oranı %2.15 olarak uygulanıyor.

Başa dön tuşu