Ekonomi

TEB başvuru yapan herkese 100 bin TL kredi veriyor! Üstelik kefilsiz teminatsız!

TEB yılın en çok ses getiren kampanyasını duyurdu!  CEPTETEB yoluyla başvuru yapanlara 3 ay ertelemeli 100.000 TL ila 200.000 TL kredi veriliyor. Peki, TEB 3 ay ertelemeli kredi şartları neler? TEB ne kadar kredi sunuyor? İşte detaylar..

TEB 3 AY ERTELEMELİ 100.000 TL KREDİ VERİYOR BAŞVURAN HERKES ALIYOR!

Bankalar enflasyon, faiz oranları ve ABD bankalarındaki sıkıntılardan dolayı müşterilerine düşük faizli kredi sunmakta güçlük yaşıyor. TEB ise bunu kırmakta kararlı, müşteriler için bir formül geliştiren TEB Bankası 3 ay ertelemeli 200.000 TL’ye kadar düşük faiz oranlarıyla kredi veriyor. Bunu duyan vatandaşlar TEB ertelemeli kredinin başvuru şartlarını ve detaylarını merak ediyor. İşte TEB Bankası’nın rahat bir nefes aldıracak kredi paketine dair ayrıntılar..

TEB BANKASI NE KADAR? KREDİ VERİYOR!

TEB bankası zaman zaman sunmuş olduğu kampanya paketleriyle diğer bankalar arasından sıyrılarak dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni başlatılan kampanyada da benzer bir durum yaşandı TEB’ten kredi çekenler kredilerini hemen ödemek zorunda kalmayacak taksitlerini erteleyecek ve gelen taksitleri rahatlıkla ödeyecek. TEB Bankası bu kampanya kapsamın 3 ay ertelemeli olarak 1.000 TL’den 200.000 TL’ye kadar kredi veriyor, işte detaylar…

TEB’in vermiş olduğu kredi ihtiyaç kredisi kapsamındadır,

Şubeye gitmenize gerek yok, görüntülü görüşmeyle başvuru yapılabilir,

CEPTEB, mobil uygulamasından 200.000 TL’ye kadar başvuru seçeneği aktif edildi,

Vade sayısı 3 – 36 ay,

18-75 yaş aralığı başvuru yapabilir,

Kefil’e gerek yok,

Teminat istemiyor,

CEPTEB’in ilk kez müşterisi olursanız faiz oranları %1,55’ten başlıyor,

Ödemeler 3 ay ertelenebilir,

Şartlar arasında taksitlerin eksiksiz ve zamanında ödenmesi yer alıyor.

TEB 3 AY ERTELEMELİ 200.000 TL KREDİ BAŞVURUSU

TEB’in yukarıdaki koşullarını sağlayanlar bu krediye nasıl başvuru yapılabileceğini araştırıyor. TEB’in bu kredisine başvurmak için TEB’in mevcut müşterisi olma zorunluluğu yer almıyor. Başvurunuz CEPTETEP yoluyla yapıldıktan sonra onay gelmesi durumunda uygun zaman ve mekânda CEBTETEB Müşteri Danışmanı sizi ziyaret ederek başvuruyu tamamlıyor. TEB kredi başvuruları 3 dakika içerisinde değerlendirilir ve SMS yoluyla olumlu ya da olumsuz olduğunun dönüşü hemen yapılır. TEB’de müşterinin kredi notu yükseldikçe faiz oranı da düşüyor, kredi notunuz ne kadar yüksekse o kadar düşük faiz ödüyorsunuz.

 

Başa dön tuşu