Ekonomi

TEB’den 3 Ay Ertelemeli 30 Bin Nakit Desteği! Hemen TEB Şubelerine Gidip Paranızı Alabilirsiniz

Ekonomik zorluk yaşayan birçok vatandaş için bankalar ardı ardına kampanyalar düzenliyor.
Bankalarda çeşitli uygulamalar mevcut. Örneğin;

• Kimi bankalar daha düşük faiz uygulaması sunarken,
• Bazı bankalar kredi çekme limitini artırıyor.
• Bazıları da ödeme vade sayısını artırarak aylık ödeme tutarını minimum seviyede tutmaya çalışıyor.

Türk Ekonomi Bankası da(TEB) vatandaşların ihtiyacına göre yeni bir kampanya sunuyor. Nakit ihtiyacı olup ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar için 3 ay ertelemeli 30 bin TL kredi çekme imkanı sağlanıyor.
Faiz oranının %1.64 olduğu kampanyadan nasıl yararlanabilecek? Tüm ayrıntılar haberimizde.

30 Bin TL Nakit Destek İçin Başvuru Şartları

TEB’in acil nakit ihtiyacı olan ve ödeme yapmayı birkaç ay ertelemek isteyen vatandaşlar için yeni bir kampanyası var.

30 bin TL nakit kredi için 36 aya varan taksit imkanı sağlayan TEB’in kampanya içeriği oldukça merak ediliyor.
Şubat ayı sonuna kadar başvuruda bulunabilecek kampanyanın en dikkat çekici detayları ise vade süresinin uzun ve faiz oranının düşük olması.

Acil nakit ihtiyacı olup çevresinden borç alamayan insanlar, çare olarak bankaların yollarını aşındırıyor.
TEB’in bu kredi için aradığı en önemli şart ise kredi notunun 1200 puan olması. Eğer kredi notu 1200’den daha düşük olan varsa bu kredi kampanyasından yararlanamıyor.

Kredi Notu Nasıl Belirlenir?

Hep duyulan kredi notu puanı nedir ve nasıl belirlenir diye merak edenler için hemen açıklayalım.
Kredi notu; başvuru sırasında tüm bankaların görebileceği bu not, sizin finansal geçmişiniz ile ilgilidir. Şimdiye kadar bankalarla gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri içerisine alam bu notta; önceden çekilen krediyi ödememe veya geç ödeme, kredi kartının aylık ödemesini asgari düzeyden yapma gibi tüm işlemler kredi notunuzu düşürür. Kredi notuna göre ödeme yapan bankalar, bir nevi kendilerini güvence altına alırlar. Çünkü aylık genel ihtiyaçlarını ödemekte zorlanan biri bunlara ek bir ödemeyi gerçekleştiremeyebilir.

TEB Harekete Geçti!

Bankalar da bu talebe uygun birçok yeni kampanya düzenliyor. İhtiyaç kredisine başvuran insanların özellikle krediyi aldıktan sonra ilk birkaç ay ödeme yapmakta zorlanması TEB’i harekete geçirdi.

TEB nakit destek ihtiyacı olanlara ilaç gibi bir kampanya sunuyor. Çünkü ilk 3 ay herhangi bir ödeme yapılmıyor.
Birçok banka nakit destek ihtiyacı sunarken TEB’in ilk 3 ay boyunca herhangi bir ödeme talep etmemesi kampanyaya olan ilgiyi de artırıyor.

Ödeme planında düşük tutarların sağlanması için de 36 aya kadar vade imkanı sunan TEB, düşük faiz oranları ile de cazip teklifler sunuyor.

36 Aya Kadar Vade İmkanı!

TEB, sunduğu yeni kampanya ile 30 bin TL’ye kadar çekilecek tutarlarda 36 aya varan taksit imkanı sağlıyor. Üstelik bu ödeme tam 3 ay sonra başlıyor. Düşük ödeme tutarları ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi arayanlar TEB’in yolunu tutuyor.

TEB faiz oranını da %1.64 oranında tutarak uygun seviyeden nakit kredi imkanı sağlıyor.
CEPTETEB uygulaması ile 18-75 yaş arası vatandaşların başvurabileceği kredide kredi notunun en az 1200 olması şartı mevcut.

Yeni Nesil Dijital Banka!

TEB’in öne çıktığı önemli konulardan olan Dijital Bankacılık hizmeti de oldukça kolaylık sağlıyor. Gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek Dijital bir Nesil için mobil banka uygulamalarında birçok yeniliği ele alıyor. İstenilen yerden istenilen zamanda kolay ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Yenilikçi bir banka ile zamandan tasarruf edebilir ve konfor alanınızdan çıkmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Başa dön tuşu