Ekonomi

TEB’den emekliye büyük kıyak! 8 bin TL yılbaşı promosyonu veriyor! Son başvuru tarihi 31 Aralık

Emekliye TEB’den büyük müjde. Hala maaş promosyonu almayanlara 10.000 TL yılbaşı promosyonu verilecek. Başvurular 31 Aralık’ta sona eriyor.

TEB’den emekliye büyük kıyak! 8 bin TL yılbaşı promosyonu veriyor! Son başvuru tarihi 31 Aralık. Sosyal güvenlik kurumunun Kasım ayında yaptığı yeni anlaşma sonrasında bankalar emekliler için kesenin ağzını açmaya devam ediyor. promosyon miktarını arttıran bankalardan peş peşe açıklama gelirken en yüksek promosyon ödeyen bankada merak konusu olmuştu. güncel promosyon rakamlarını duyuran bankalar arasında TEB rekor ödemesi ile dikkatlerden kaçmıyor. yılbaşı öncesi emekli maaş promosyon ödemeleri bir kez daha güncelleyen TEB, 10.000 TL’ye Varan nakit fırsatı sunuyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında geçtiğimiz Kasım ayında maaş promosyonu sözleşmelerinde güncelleme yapıldı. SGK ile yapılan anlaşma ile birlikte bankalarda promosyon rakamlarını tek tek arttırmaya başladı. Türkiye Ekonomi Bankası yılbaşı öncesi bir güncelleme daha yaparak emekliye rekor promosyon fırsatı sunacağını duyurdu. Türkiye Ekonomi Bankası’nın promosyon ödemesi için son tarihi ise 31 Aralık 2022 olarak belirlendi. Peki, TEB ne kadar emekli promosyonu veriyor? TEB Emekli promosyonu başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

TEB’DEN MAAŞ PROMOSYONUNDA REKOR ARTIŞ

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yapılan son dakika duyurusu ile yılbaşı öncesi emekli vatandaşlara Maaş promosyonu güncellemesi geldi. TEB, yaptığı bu yeni kampanya ile birlikte Emekli promosyonu fırsatlarını arttırdı. şu anda bankalar arasında en yüksek promosyon ödemesini Türkiye Ekonomi Bankası yapıyor.

10.000 TL PROMOSYON FIRSATI SUNULUYOR

Telefonun Bankası tarafından yapılan açıklamada emekli promosyon ödemeleri ne yapılan güncelleme ile birlikte net Maaş promosyonunun 8000 TL olduğu duyuruldu. 3 yıl boyunca maaşını taşıyan ve bankada kalma taahhüdü veren emekliler direkt 8000 TL nakit olarak kalacak. Ayrıca emekli bir yakınını bankaya getiren ve referans olan emeklilere ise 500 TL Ek ödeme yapılacak. Bunun yanında Türkiye Ekonomi Bankası’nın fırsatları bitmiyor.

Ayrıca fatura ödeme talimatı verenlere verilecek olan ek fırsatlarla birlikte TEB emekli maaş promosyon ödemeleri 10 bin TL’ye kadar yükseliyor.

TÜM EMEKLİLER BAŞVURU YAPABİLİYOR

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından başlatılan yeni Maaş promosyonu kampanyasında Ödeme için hem yeni emekliler hem de hâlihazırda emekliler başvuru yapabiliyor. 31 Aralık 2022 tarihine kadar banka şubesini ziyaret eden tüm emekliler 3 yıllık taahhüt vermeleri durumunda promosyon alma şansını elde edecek. Ayrıca fatura ödeme talimatı veren müşteriler ekstra ödeme alma hakkı da elde edecek. Başvurular TEB şubelerinden, mobil bankacılık üzerinden ya da internet bankacılığı aracılığı ile yapılabilecek.

Başa dön tuşu