Ekonomi

THY ucuz bilet kampanyası ile yurt içi seyahat fırsatı! Sadece 399 TL’ye uçak bileti alabilirsiniz! O tarihe dikkat

Türk Hava Yolları, yurt içi ucuz bilet kampanyası ile yine müşterileri için fark yaratıyor. Yurt içi biletlerinde geçerli olmak üzere biletleri 399 TL’den satışa çıkaran THY’de bunun için sınırlı sayıda koltuk kontenjanı bulunuyor. Ayrıca KKTC bu kampanyaya dahil değil. THY ucuz bilet kampanyası 6 Aralık 2022 tarihinde başladı ancak biletlerin geçerlilik süresi ile ilgili de bir detay bulunuyor. Ekonomi kabin uçuşlarını kapsayacak olan ucuz bilet kampanyası ile ilgili tüm detaylar araştırılıyor.

THY ucuz bilet kampanyasında son gün ne zaman sorusuna yanıt aranıyor. Sadece yurt içinde geçerli olmak üzere sınırlı sayıda koltuk kontenjanı ile 399 TL’den satışa sunulan biletler 26 Nisan 2023-14 Haziran 2023 tarihleri arasındaki biletler için geçerli olacak. Türk Hava Yolları’nın bu kampanyası ile ilgili merak edilenler tüm detaylarıyla araştırılıyor. İşte THY ucuz bilet kampanyası ve tüm detaylar…

EKONOMİ KABİN UÇUŞLARINI KAPSIYOR

Türk Hava Yolları (THY) tarafından başlatılan ucuz bilet kampanyası sadece yurt içi biletlerini kapsayacak. 6-7 Aralık 2022 tarihleri arasında düzenlendi. Sınırlı kontenjan belirlendi ve bazı sınırlandırmalar getirildi. Ucuz bilet kampanyası kapsamında 399 TL’den yurt için seyahatleri için bilet alanlar söz konusu biletlerini İstanbul Havalimanı çıkışlı veya varışlı, ekonomi kabin, yurt içi, tek yön veya direkt olarak kullanabilecek. Bu kampanya KKTC uçuşlarında geçerli olmayacak.

SEYAHAT TARİHİNE DİKKAT

6-7 Aralık 2022 tarihinde düzenlenen bu kampanyada seyahat tarihine de dikkat edilmesi gerekiyor. Söz konusu kampanya seyahat tarihi 26 Nisan 2023-14 Haziran 2023 arasında olan biletler için geçerlidir. THY’nin ucuz bilet kampanyası kapsamında sunulan bu ücretler tek yön ücretlerdir. Sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerli olan bu kampanya kapsamında rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır. Kampanya kapsamında belirtilen ve 399 TL olan ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alma işlemi tamamlanmamış biletlemelerde geçerli olmayacaktır.

Başa dön tuşu