Ekonomi

THY ve Aile Bakanlığı anlaştı! Bilet fiyatlarına yüzde 50 indirim yapıldı! Sınırlı sayıda bilet var yetişen alır!

THY ve Aile Bakanlığı arasında protokol imzalandı. Bu kişilere uçak biletleri %50 indirimli satılacak. Ancak sınırlı sayıda bilet var yetişen alır.

THY ve Aile Bakanlığı anlaştı! Bilet fiyatlarına yüzde 50 indirim yapıldı! Sınırlı sayıda bilet var yetişen alır! Türk Hava Yolları ve aile Bakanlığı arasında yapılan anlaşma ile birlikte ucuz uçak bileti satışı başladı. Anlaşma kapsamına giren kişilere %50 indirimli uçak bileti satışı yapılacak. Ancak sınırlı sayıda bilet var o sebeple ucuz uçak bileti almak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor.

Türk Hava Yolları ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında anlaşma imzalandı not anlaşma kapsamında gazi, şehit ya da Gazi yakınlarına %50 indirimli uçak bileti satışı yapılacak. Bakanlık resmi olarak duyuru yayınladı. Fakat sınırlı sayıda bilet var o sebeple ucuz uçak bileti almak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor.

Protokol imzalandı ucuz uçak biletleri satışta

Türk Hava Yolları ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında yapılan protokol sonrasında %50 indirimli uçak bileti satışı başladı. Konu ile ilgili THY Genel Müdürü Bilal ekşi sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu. Ekşi yaptığı açıklamada, “Gazi ile gazi ve şehit yakınları indirimli biletlerini artık mobil uygulamamızdan alabilirler. Sizlere minnettarız” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu