Medya

TikTok’ta canlı yayında erotik görüntüler! Çocuğu yanındayken yaptıkları şoke etti

Her gün sosyal medya hesapları üzerinden ilginç durumlarla karşılaştığımız şu günlerde bir rezalet daha yaşandı. TikTok üzerinden canlı yayın açan kadın yanında çocuğunun olmasını önemsemeden erotik hareketlerde bulundu. 

Son yıllarda sosyal medya kavramında toplumsal ahlak tanımı çok değişmiş durumda. Sosyal medyadan insanlar artık tanıdığı insanlar bulmak ve sohbet etmekten ziyade farklı amaçlar güdüyor. Gelir kapısı haline gelen sosyal medya hesaplarında kalite her geçen gün düşüyor.  

Birçok yoldan para kazanma imkanı sunan sosyal medya uygulamaları bazen tehlikeli sonuçlara sebep olabiliyor.  

Kapalı kadından çocuğun yanında erotik yayın 

Para kazanmak için TikTok ve Onlyfans üzerinden birçok yayın açan kişi var. Buradan gönderilen hediyeler nakite çevrilebiliyor. İnsanlar da bu basit para kazanma yöntemini fazlasıyla tercih eder hale geldi. 

Geçen günlerde TikTok üzerinden canlı yayın açan bir kadın herkesi şok etti. Yanında çocuğu olan bu kapalı kadını görenler kendisinden istenen bazı şeyleri hediye almak için yapıyor. Bacaklarını vesaire gösteriyor. Durum böyleyken yanında çocuk gözükmesi tepkilere sebep oldu. Yayını çocuğunun yanında gerçekleştiren kadının gözaltına alındığı öğrenildi. 

 

Başa dön tuşu