Medya

Tozluyaka hayranlarının paylaşımları tepki çekti: Patlamadan dolayı reyting düşmesin

FOX TV’de yayınlanan Tozluyaka dizisinin dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ilgili sosyal medyada yapılan paylaşımlar tepki çekti. Pazar akşamları ekrana gelen sevilen dizinin dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı. Dün akşam saatlerinde İstiklal Caddesi’nde yaşanan patlama tüm Türkiye’yi yasa boğarken patlamanın ardından bazı Tozluyaka hayranlarının sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ise tepki çekti.

İstanbul’da yaşanan terör saldırısı tüm ülkeyi yasa boğdu. İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen bombalı saldırı sonucunda 6 kişi hayatını kaybederken, 81 kişi ise yaralandı. Herkesi derinden sarsan olayla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı ve sosyal medyada paylaşılan görüntüler yürekleri yaktı. Dün ülkede gündem Taksim İstiklal Caddesi’ndeki patlama olurken FOX ekranlarında yayınlanan Tozluyaka dizisinin yeni bölümünü gündeme taşıyan bazı sosyal medya kullanıcıları ise yaptıkları paylaşımlarla tepki topladı.

‘PATLAMADAN DOLAYI REYTİNGLER DÜŞMESİN’

Sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen gençlik dizilerinden biri olan Tozluyaka’nın 13 Kasım 2022 Pazar akşamı ekrana gelen yeni bölümü sosyal medyanın gündemindeydi. Dün meydana gelen bombalı saldırının ardından dizinin gündeme taşınması ve diziyle ilgili yapılan bazı paylaşımlar pes dedirtti. Diziyle ilgili yapılan bir paylaşımda, ‘Allah’ım patlamadan dolayı reyting düşmesin Allah’ım lütfen.’ ifadeleri yer aldı.

TEPKİ YAĞDI

İstiklal Caddesi’ndeki bombalı saldırının ardından Tozluyaka dizisiyle ilgili bu tür paylaşımlar yapan bazı sosyal medya kullanıcılarına tepki yağdı. Tozluyaka dizisinin reytingi düşmesin diye sosyal medya üzerinden paylaşım yapan kullanıcılara gelen tepkiler şöyle;

– ‘Bu diyeceklerim Tozluyaka fanlarını üzebilir ancak hepsine demiyorum. Dünkü olayda insanlar canıyla uğraşırken bazı Tozluyaka fanları dizisini düşünüyor. Gerçekten önemli mi diziniz?’

– ‘Dün bir patlama oldu ve hala patlama yüzünden reytingler düşmesin diyen düşüncesizler var. İyi misiniz ya?’

– Sizin bu yaptığınız insanlık dışı korkunç bir şey.’

– ‘Dün kaç aile öldü haberiniz var mı? Sizin bu yaptınız çok ayıp.’

– ‘Patlamadan dolayı reyting düşmesin diyen Tozluyaka fanları insan mısınız siz ya?’

-‘Ülkede acı bir olay yaşanmış siz dizi derdindesiniz. Allah akıl fikir versin size.’

 

Başa dön tuşu