Spor

TRT Spor Dünya Kupası frekans bilgileri! 2022 Dünya Kupası maçları TRT 1, TRT Spor, TRT 4K frekans listesi

2022 Dünya Kupası için nefesler tutuldu. 20 Kasım Pazar (bu akşam) başlayarak 18 Aralık Pazar sona erecek olan 2022 Dünya Kupası ile ilgili heyecanlı bekleyiş sürüyor. TRT, Dünya Kupası maçlarının kesintisiz bir şekilde izlenebilmesi için futbolseverlere önemli bir duyuru yaptı. Dünya Kupası maçlarının kesintisiz izlenebilmesi için yeni ve güncel TRT frekans bilgileri paylaşıldı.

2022 Dünya Kupası maçlarının tümü TRT’den canlı yayınlanacak. Turnuvaya doğru geri sayım devam ederken maçları kesintisiz izlemek isteyen futbolseverler için TRT’den önemli bir duyuru geldi. TRT, Dünya Kupası maçları için frekans bilgilerinin güncellenmesi gerektiğini duyurdu. İşte TRT 1, TRT Spor Dünya Kupası frekans bilgileri ve tüm detaylar…

TRT’DEN YENİ FREKANS AÇIKLAMASI

Dünya genelinde tüm futbolseverler 2022 Dünya Kupası maçlarına odaklandı. Heyecan ve merakla beklenen Dünya Kupası turnuvası öncesinde TRT’den futbolseverlere önemli bir uyarı geldi. Dünya Kupası turnuvasındaki bütün maçların daha önce olduğu gibi yine TRT’de yayımlanacağı açıklandı. 2022 FIFA Dünya Kupası maçları turnuva boyunca TRT’den canlı yayınlanacak. Turnuvadaki maçları Türkiye’den takip edecek olan futbolseverler TRT 1, TRT Spor ve TRT 4K kanalı ve TRT İzle dijital platform üzerinden maçları izleyebilecek.

DÜNYA KUPASI KATAR-EKVADOR MAÇI İLE BAŞLIYOR

Katar’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan 2022 Dünya Kupası karşılaşmaları  20 Kasım 2022 Pazar Türkiye saati ile saat 19.00’da Katar-Ekvador maçı ile başlayacak.

TRT YENİ FREKANS AYARLARI

TRT yeni frekans bilgileri şöyle;

TRT HD Türkiye kapsaması Türksat frekans olarak, Uydu: Türksat 4A, Frekans; 11794, Polarizasyon; V (Dikey), Sembol Oranı; 30000, FEC; 3/4

Başa dön tuşu